Форум видавців та PinchukArtCentre запрошують до читацької групи

Новини

Форум видавців та PinchukArtCentre запрошують до читацької групи

ГО "Форум видавців" | 12.05.21 15:54:52

PinchukArtCentre у партнерстві з ГО «Форум видавців» розпочинає серію онлайн-зустрічей читацької групи, що сприятиме більш ґрунтовному розумінню мистецьких практик через досвід читання, аналізу та колективного обговорення літературних творів. Книги були обрані художниками та художницями як такі, що вплинули на їхню творчість загалом та на роботи, що наразі представлені у PinchukArtCentre.
Перший цикл подій триватиме з 26 травня до 9 червня 2021 року й пройде в межах публічної програми до виставки Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського «Хвостосховище». Сама назва виставки відсилає до ділянки в місті Кривий Ріг, де десятиліттями накопичуються токсичні відходи металургійної промисловості. У цій роботі художники працюють з індустріальною естетикою й піднімають питання відповідальності за використання природних ресурсів, впливу людини на формування навколишнього середовища та можливості життя у ландшафтах, сформованих важкою індустрією.

Щоб взяти участь, просимо заповнити анкету:

https://forms.gle/mbTcZkk3XCQpM27w9

Кількість місць обмежена – 15 учасників/ць. Реєстрація відкрита до 16 травня 2021 року 23:59, за київським часом. Групу буде сформовано й оголошено до 19 травня 2021 року. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією події читацького клубу відбуватимуться в ZOOM. Робоча мова: українська.
Відповісти на статтю