Енциклопедія живої природи

Новини

Енциклопедія живої природи

Видавництво "Країна мрій" | 13.04.11 22:04:06

Жива планета. Сучасна ілюстрована енциклопедія К.: Країна мрій, 2011. – 512 с.

Нещодавно у видавництві «Країна мрій» у серії «Атласи та енциклопедії» вийшло у світ цікаве видання із галузі довідкових, пізнавальних книжок для дітей шкільного віку. Як запевняє видавництво – це перша найповніша україномовна енциклопедія живої природи.
«Ця унікальна книжка охоплює всі прояви життя на нашій планеті. Захопливі розповіді про світ доісторичного життя, докладні відомості про рослини, динозаврів, земноводних, плазунів, павукоподібних, птахів, ссавців, річкових та морських мешканців, тіло людини, комах... та багато-багато іншого. Авторитетний довідник, написаний фахівцями, містить 2500 цікавих фактів, 2000 ілюстрацій, 80 топ-десяток ключових фактів та свідчень. Хочете дізнатися про змій, що плавають, про жуків, які пересуваються шкереберть, про орлів, що живляться мавпами, про медуз із 60-метровими щупальцями або про крокодилів із понад сотнею зубів — ця книжка відповість на всі запитання.

...написаний досвідченими фахівцями енциклопедичний довідник, містить усе, що треба знати про живі організми і що обов'язково зацікавить читача. Захопливі розповіді... ...чудові ілюстрації, вражаючі факти, статистичні дані. Зручна система пошуку дає змогу легко та швидко знайти потрібну інформацію.»
Відповісти на статтю