Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція “Бібліотеки повні людей” до Всеукраїнського дня бібліотек

Новини

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція “Бібліотеки повні людей” до Всеукраїнського дня бібліотек

УБА | 30.09.19 11:47:50

30 вересня відбудеться інформаційно-просвітницька акція “Бібліотеки повні людей”, в рамках якої Український інститут книги та Українська бібліотечна асоціація запрошують усіх провести день у бібліотеці та розповісти про це у соціальних мережах.
Як відсвяткувати Всеукраїнський день бібліотек?
● діліться приватними історіями;
● розповідайте про неймовірних бібліотекарів та улюблені бібліотеки;
● викладайте фотографії та не забувайте про хештег #деньубібліотеці;
● якщо Ви постійний відвідувач – привітайте інших відвідувачів та бібліотекарів зі святом! Або ж скористайтесь інструкцією від Українського інституту книги “Як відсвяткувати день бібліотек” та завітайте туди вперше!

Якщо Ви вчитель, то проведіть урок у шкільній бібліотеці або сходіть на екскурсію в найближчу публічну! Цей день – чудова нагода показати учням, де знаходиться бібліотека, якою є бібліотечна навігація, проговорити з дітьми про функцію та місію книжки, зрештою, звернути увагу на інформаційні джерела та художні твори, адже без літератури навчання неможливе. Зробіть фото із класом, поділіться ідеями бібліотечних уроків у соціальних мережах та не забудьте про хештег #деньубібліотеці.

Влаштуйте собі dayoutofoffice у бібліотеці – знайдіть найближчу до офісу бібліотеку, переконайтесь, що там є Wi-Fi. Проведіть день у бібліотеці разом із колегами, зробіть стрім чи фото, не забудьте про хештег #деньубібліотеці.

Розкажіть друзям у соціальних мережах, що ви провели #деньубібліотеці, позначайте Український інститут книги у постах, коментарях і story в Facebook (UkrainianBookInstitute, Українська бібліотечна асоціація) та Instagram (@bookinstitute.ua), слідкуйте за перебігом акції у нашій події на Facebook.

Якщо у вас виникли питання або ви маєте ідеї, якими хочете поділитись з Українською бібліотечною асоціацією, звертайтесь за адресою: info@ula.org.ua, 097 657 25 40 (Оксана).
Відповісти на статтю