Відкритий лист до видавців

Новини

Відкритий лист до видавців

ГО «Розумне майбутнє нації» | 21.05.19 7:36:48

Напередодні IX Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал До видавців звертається Анна Горбань — відома телеведуча, голова громадської організації «Розумне майбутнє нації», член делегації «Українські жінки в ООН» і запрошує їх долучитися до акції «Спільне майбутнє через спільні книжки»: благодійний збір книжок для шкіл на лінії зіткнення.
Шановні видавці!

Громадська недержавна неприбуткова організація «Розумне майбутнє нації» запрошує вас долучитися до акції «Спільне майбутнє через спільні книжки»: благодійний збір книжок для шкіл на лінії зіткнення.
Ініціатором і організатором акції «Спільне майбутнє через спільні книжки» є Анна Горбань — відома телеведуча, голова громадської організації «Розумне майбутнє нації», член делегації «Українські жінки в ООН». Зібрані книжки Анна Горбань особисто передає школам у прифронтовій зоні.
Перший етап цієї акції відбувся в лютому 2019 року. Було зібрано 1463 книжки, які Анна передала до трьох шкіл у зоні ОСС: Авдіївка, Зайцеве, Світлодарськ.
На другому етапі Анна Горбань сподівається зібрати вже три тисячі книжок, частину з яких вона також особисто завезе до шкіл на лінії зіткнення.
Станом на кінець 2018 р. на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей залишилася 801 школа, в якій отримує освіту 216183 учня (для порівняння - на початок війни в Донецькій та Луганській областях України було 1805 шкіл, в яких навчалися 509146 учнів). При цьому на лінії зіткнення (прифронтова зона) знаходиться 41 школа та навчається 42321 учнів. Школи прифронтової зони гостро потребують навчальної та художньої літератури, наочності та обладнання, сучасної техніки, в тому числі комп'ютерної. Деякі заклади освіти, що постраждали від обстрілів, зокрема школа #2 м.Авдіївка, станом на березень 2019 року гостро потребує ремонтних робіт та обладнання. Окремою проблемою залишається робота з забезпечення безпеки учнів, у тому числі проведення навчальної роботи з поводження з кризових ситуаціях, реагування на мінну небезпеку та обстріли.
Зважаючи на це громадська недержавна неприбуткова організація «Розумне майбутнє нації» пропонує вам приєднатися до реалізації започаткованих проектів з допомоги учням, що проживають в зоні збройного конфлікту та отримують освіту на лінії зіткнення. У свою чергу наша організація гарантує прозорість діяльності, своєчасне надання повної інформації щодо здійсненої допомоги та особисте супроводження зібраної допомоги в зону конфлікту головою організації Анною Горбань при співробітництві з представництвами ООН в Україні.
Долучитися до благодійної справи та передати книги українських класиків з усієї України в київське відділення «Нової пошти» № 153 (м. Київ) на ім'я Анни Горбань, тел. +380682757252.
Також у Києві прийом книг відбувається за адресою: вул. Тверський тупик (Печерськ), 4, контактна особа - Марина Осаула +380970001350
У м. Дніпро книги можна приносити за адресою: вул. Воронежська, 4. Або відправляти на відділення «Нової пошти» № 153, отримувач Олег Кулябін, тел. +380972279798
У Харкові — за адресою: вул. Космічна 26. Або відправляти на відділення «Нової пошти» № 51, отримувач Судаков Сергій, тел. +380503429283

З повагою,
Анна Сидоренко (Горбань)
Голова ГО «Розумне майбутнє нації»

Відкритий лист до видавців дивіться, будь ласка, у приєднанні.
Відео звернення можна побачити за цим посиланням

https://youtu.be/eaQODCKxkpg

Фотозвіт першого етапу можна побачити на ФБ-сторінці акції

https://www.facebook.com/SpilneMajbutnie

Відповісти на статтю