Катерини Калитко та Юрій Іздрик створили книжку, в якій мову можна відчути на смак

Новини

Катерини Калитко та Юрій Іздрик створили книжку, в якій мову можна відчути на смак

Лілія Шутяк | 16.05.19 8:37:48

Міжнародна літературна корпорація MERIDIANCZERNOWITZ видаланову збірку віршівписьменниціКатерини Калитко «Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого».Книжка нараховує сорок поезій, об’єднаних темами мови й любові. Ілюстрації до видання зробив поет і музикант Юрій Іздрик.
Нова книжка Катерини Калитко – дуже суцільна. По-суті, це єдина верліброва історія, розказана на одному довгому подиху. Як зазначає авторка, «вона розповідає про те, як можна загубитися і знайтися назад всередині своєї мови й географії, про механіку і метафізику поранення. І, звісно, тут зашита дужеособливаісторіялюбові, прожити яку майжезавждиозначає– перейти кордон».
Як ідеться в анотації,ця книжка «про уміння жити з власними шрамами, про сирітство серед рідних, про металевий запах зброї вночі. Про повітря, в якому розчинений час. Про смак мови, яка опікає язика й піднебіння, коли різко ковтаєш її, справжню».
«Ну й ще,– додаєКатерина Калитко, – це перша за багатороківверліброва книжка, в якійменідужеоновленодихається».
Презентаціїпоетичної збірки «Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого»відбудуться під час Книжкового Арсеналу в Києві та ІІ Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava.
Відповісти на статтю