У Місті літератури почали курсувати унікальні

Новини

У Місті літератури почали курсувати унікальні "ЧитайТрамваї"

Львів – Місто літератури ЮНЕСКО | 24.04.19 22:59:39

З 18 квітня у Львові курсують три "ЧитайТрамваї". Унікальні трамваї розповідають львів'янам і гостям міста про статус Львова як Міста літератури в Мережі креативних міст ЮНЕСКО.
Акцентами в брендуванні трамваїв стали головні літературні події року: Дитячий Форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» на тему "Супергерої рятують планету" (17-19 травня), 26 BookForum, фокусною темою якого є "Відшукування причетного" (18-22 вересня) та новий проект офісу "Львів – Місто літератури ЮНЕСКО" – UnderLitMOVE, що відбуватимуться за підтримки Львівської міської ради.
Вперше "ЧитайТрамвай" з’явився на вулицях Львова у 2018 році під час
25 BookForum з ініціативи громадської організації "Форум видавців" і став своєрідною візитівкою не тільки 25 BookForum, але й #міста_літератури.
Літературна героїня Бася стала супергероєм Дитячого Форуму – Фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

Цьогоріч команда офісу "Львів – Місто літератури ЮНЕСКО" готує низку подій в рамках 26 BookForum під загальною назвою та брендом "UnderLitMOVE", який потрібно розуміти як "підпільний літературний рух". Спецпрограма Міста літератури завжди має прив’язку до фокусної теми Форуму. На заходи спецпрограми "UnderLitMOVE" організатори запрошують учасників з усіх Міст літератури, яких включно зі Львовом є 28 у Мережі креативних міст ЮНЕСКО. Подібний мікроз’їзд всіх представників Міст літератури в нашому місті відбуватиметься вперше, і команда львівського офісу сподівається, що таке неофіційне зібрання членів креативної мережі в подальшому може стати доброю традицією та буде відбуватись не лише у Львові.

Гаслом UnderLitMOVE стали слова «Поки не пізно – бийся головою об лід» письменника Олега Лишеги, якому цього року виповнилося б сімдесят.
Відповісти на статтю