«Чорні вівці» видадуть книжки для тих, хто ще не вміє говорити

Новини

«Чорні вівці» видадуть книжки для тих, хто ще не вміє говорити

Лілія Шутяк | 30.01.19 12:56:53

Наприкінці січня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’являться друком відразу три нові книжки-картонки для наймолодших читачів – «Іще почухаєш за вушком?», «Зайченя купається» та «Витри слізки зайченяті» сучасного німецького письменника та ілюстратора – Йорґа Мюле.
«Це, поза всяким сумнівом, література для тих, хто не лише читати, але, можливо, ще й говорити не вміє», – запевняє перекладачка Олександра Григоренко. Видання розраховані на дітей віком від 1 до 3 років. Вони інтерактивні настільки, наскільки може бути інтерактивним звичайний книжковий формат. Разом із Зайченятком маленький читач вкладатиметься спати, вчитиметься купатися та співчуватиме зайчику в негараздах.
Особливість видань у тому, що вони вчать дитину, як поводитися в різних ситуаціях та виконувати найпростіші дії – сушити волосся, підбивати подушку, клеїти пластир. Веселі картинки стимулюють до дій, розвивають пам’ять і дрібну моторику дитини, а зручний картонний формат дозволяє читати знову й знову. «Сподіваюся, батькам буде легше й веселіше з такою книжкою-іграшкою вкладати дітей спати, втішати їх, коли заб’ються, і привчити купатися», – додає перекладачка Олександра Григоренко. До речі, українською ці книжки побачили світ уперше.

До речі, з 24 по 31 січня триватиме передпродаж цих книжок за спеціальною ціною: http://www.books-xxi.com.ua/catalog/peredprodazh


Довідка.

Йорґ Мюле народився 1973 р. у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Освіту здобув у Академії дизайну в Офенбасі та Національній школі мистецтв у Парижі. Зараз живе в рідному місті, виховує доньку та ілюструє дитячі книги, газети й журнали.
Письменницьку славу авторові принесла книжка «Іще почухаєш за вушком?». У Німеччині було продано більше шістдесяти тисяч примірників. Перекладена шістьма мовами. А картонки про зайченя веселять малих читачів від Стокгольма до Токіо.
Відповісти на статтю