Пригоди люблять сміливих:видавництво «Чорні вівці» пропонує відшукати скарби Тевтонського ордену

Новини

Пригоди люблять сміливих:видавництво «Чорні вівці» пропонує відшукати скарби Тевтонського ордену

Лілія Шутяк | 12.12.18 22:38:57

Поціновувачам мандрів і таємниць у грудні поталанить придбати третю частину пригодницького нон-фікшну для підлітків “Хроніки Архео” польської письменниці АґнєшкиСтельмашик.
“Секрет великого магістра” ‒ книга-квест, що занурює книголюбів у часи Середніх віків, наповнені небезпекою, загадками та випробуваннями. У супроводі сміливих і допитливих героїв читачам випаде нагода дізнатись історію відомого лицарського ордену, таємниці якого здивують і підлітків, і їхніх батьків.
Презентована в дитячому арт-видавництві “Чорні вівці”,книжка є продовженням серії захопливих пригод «Таємниця коштовності Нефертіті» та «Скарб атлантів». З польської переклала Ірина Шевченко, ілюстрації зробив Яцек Пастернак. За словами перекладачки, третя частина розповідає про більш відчайдушні та захопливі пригоди героїв, що випробовують дружбу. «Адже тут персонажі вперше будуть змушені розділитися, ‒ додає Ірина Шевченко, ‒ і їм доведеться зрозуміти, чого варта справжня дружба й наскільки легко помилитися в людях».
Сучасному читачу припаде до смаку й оформлення внутрішнього вигляду книжки, яке нагадує екран комп’ютера з безліччю гіперпосилань. Основний текст із усіх сторін оточений інформативними додатками та ілюстраціями, аби краще зрозуміти розвиток сюжету та впритул наблизитись до загадкового скарбу Тевтонського ордену.


Довідка


АґнєшкаСтельмашик (1976) ‒ польська письменниця, авторка дитячої та янґ-едалт літератури. Перш ніж відкрила письменницький талант, Аґнєшка спробувала себе у різних сферах. Ще дівчинкою мріяла стати лікарем чи біологом, згодом серйозно замислилася над кар’єрою археолога та художниці. У результаті здобула фах вчителя польської мови (щоправда, так ніколи і не вчителювала). І лише як письменниця АґнєшкаСтельмашик повністю себе реалізувала. Письменниця стверджує, найбільше у цій професії приваблює те, що вона може приміряти роль будь-якого персонажа й на якусь мить відчути себе іншим героєм.
2010 рік став для авторки проривом: з’явився перший том «Хронік Архео» ‒ книжки, яка у результаті стала бестселером.

Відповісти на статтю