Ева Гата. Творча зустріч в Українській академії друкарства

Новини

Ева Гата. Творча зустріч в Українській академії друкарства

Книгобачення | 16.03.11 16:26:16

В академії друкарства відбулася творча зустріч письменниці Еви Гати і львівського видавництва «БАК» зі студентами (майбутніми книготорговцями, редакторами і видавцями). Це чергова неординарна подія у межах організовуваних кафедрою книгознавства і комерційної діяльності презентацій, які мають і навчальну, і пізнавальну мету (раніше вже відбувалися зустрічі з І.Роздобудько, А. Курковим, братами Капрановими, А. Содоморою, М. Слабошпицьким, Ю. Винничуком, О. Думанською, редакцією журналу «Ї», авторкою книги «Книгарі та книгарні в минулому Львова», та багатьма іншими, не кажучи вже про видавців і книготорговців).
Письменниця Ева Гата (математик за фахом і викладач за професією), авторка вже шести романів, легких для сприйняття і наповнених світлом, і одночасно збудованих на переплетенні знань із галузей міфології, езотерики, образотворчого мистецтва, філософії, музики розповіла молодій вдячній аудиторії про особливості своїх (дуже різних за фабулами) прозових творів, їх особливості як у шляхах написання, так і трактування образів чи сюжетів. Треба сказати, що вже перша книжка оповідань письменниці («Очищення, або роблю що хочу»), яка користується особливим попитом, за короткий час розійшлася в книгарнях, і нині залишилися у продажу лише переклади на російську. Окрім читацького визнання, має і високу оцінку експертів, роман «Три чесноти, або казка про оріхалк» був відзначений у конкурсі «Найкраща книга 17 Форуму Видавців» і отримав спеціальну відзнаку клубу “Львів – Замок” Міжнародної організації “Zonta International”, а також номінувався на книгу року українською редакцією радіостанції BBC. Презентувала Ева Гата і новий роман«Бланік відчиняє двері», який уже був представлений нещодавно на Київській книжковій виставці
Поділилася також Ева Гата особистими життєвими спостереженнями, досвідом у творчій роботі, відповіла на численні запитання.
Відповісти на статтю