VI міжнародний Корнєйчуковський фестиваль дитячої літератури.

Новини

VI міжнародний Корнєйчуковський фестиваль дитячої літератури.

Ольга Узундай | 06.09.18 19:52:07

Від 7 по 9 вересня 2018 року в Одесі пройде VI міжнародний Корнєйчуковський фестиваль дитячої літератури.
Ці дні будуть наповнені ознайомленням із новими книгами, зустрічами з письменниками, творчими майстер-класами, виставами, концертами, лекціями, тренінгами для дітей та батьків і багато чим іншим. Загалом у програмі понад 70 різнопланових заходів, розрахованих і на найменшеньких, і на підлітків, і на дорослу аудиторію.
Також у ці дні відбудуться фінали і церемонії нагородження переможців літературних і художніх конкурсів Корнєйчуковського фестивалю.
Для проведення фестивалю задіяні три локації: ЦеХаб, «Бук, територія дитячих книг» і Дім клоунів.

- У залах ЦеХаба 8 і 9 вересня з 11.00 до 20.00 проходить основна програма фестивалю, яка рекомендована дітям і підліткам від 6 до 18 років, а також їх батькам. Письменники Маріанна Гончарова, Анна Коршунова, Майя Дімерлі, Ігор Потоцький, Володимир Рутківський, Юлія Верба, Владислава Іллінська, Любов Купцова, Олексій Надемлінський, Інна Іщук, Наталія Піддубна, Тетяна Тарасик проведуть літературні читання, перформанси, творчі майстерні, літературні ігри та презентації книг.
У програмі також інтелектуальні і малярські ігри, майстер-класи художників-ілюстраторів, заняття з об'ємної ілюстрації і 3D-моделювання, майстерня книжкового відеоблогінгу і чимало іншого.
Для дорослих – зустріч із фахівцями-психологами «Школи цікавих батьків», бесіди з культуртрегерами і книжковими експертами, лекції, інтерактивні літературні прогулянки, музично-художній тренінг для дітей та батьків.

- У книжковому магазині «Бук, територія дитячих книг» 8 і 9 вересня вівдбудеться програма, рекомендована дітям до 6 років: спектаклі і сторітеллінг Бебі-театру «Намисто», театр тіней і літературні читання для найменших, лекції та бесіди – для батьків.

- 9 вересня о 18.00 в Домі клоунів – акустичний концерт Марини Ланди та Сергія Васильєва – композиторів, авторів усієї музики до серіалу і повнометражних фільмів «Смішарики», «Літаючі звірі», керівників Музичного театру дітей «Веселка».
Прозвучать улюблені пісні з мультфільмів у виконанні авторів.

- Фінали VII всеукраїнського конкурсу цифрового малюнка «iParus» (6 - 18 років)
і I всеукраїнського конкурсу об'ємного моделювання «IParus 3D pen» (6 - 18 років) відбудуться 7 вересня в ЦеХабі.

- Нагородження переможців VI міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнацтва «Корнєйчуковська премія» (від 18 років) і VII всеукраїнського конкурсу літературної творчості «Море талантів» (6 - 18 років) відбудеться 8 вересня, о 12.00, в Домі клоунів.
Уперше урочиста церемонія нагородження відбудеться у формі концерту за участі почесних гостей фестивалю – артистів, письменників, композиторів.


Генеральний партнер: Цитрус
Партнер фестивалю: книжковий магазин Бук, територія дитячих книг
Медіапартнер: Народне радіо
Організатор: компанія «Експо-Юг-Сервіс»
........................................................................... ..
Для довідки:
Корнєйчуковський фестиваль дитячої літератури відбувається в Одесі від 2013 року. Напрямки фестивалю – література для дітей та підлітків, читання, дитяча літературна і художня творчість, естетичне виховання, інтелектуальний розвиток.
Окремий напрямок – проведення літературних і художніх конкурсів, які охоплюють дитячу та юнацьку аудиторію від 6 до 17 років і авторів 18+, які пишуть для дітей:
- Міжнародний літературний конкурс творів для дітей та юнацтва «Корнєйчуковська премія» серед українських та зарубіжних авторів, які пишуть українською і російською мовами (від 18 років)
- Всеукраїнський конкурс літературної творчості «Море талантів» (6 - 18 років)
- Всеукраїнський конкурс цифрового малюнка «iParus» (6 - 18 років)
- Всеукраїнський конкурс об'ємного моделювання «IParus 3D pen» (6 - 18 років)
За підсумками літературних конкурсів щорічно видаються збірки робіт переможців і лауреатів. Ці видання безкоштовно розповсюджуються в школах, передаються в дитячі та дорослі бібліотеки Одеси і Одеської області, в Національні бібліотеки України. Кращі твори також публікуються в періодичних виданнях, стають об'єктом уваги медіа і книговидавців.

За час свого існування від 2013 року Корнєйчуковський фестиваль об'єднав навколо себе понад 3000 дитячих авторів з України, Росії, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Казахстану, Словаччини та США; понад 2000 обдарованих дітей та підлітків із багатьох регіонів України. У конкурсах було розглянуто понад 4000 творів авторів, які пишуть для дітей і підлітків; понад 2500 творів юних літераторів; понад 300 цифрових ілюстрацій, створених дітьми і підлітками.

Фестиваль відбувається за підтримки:

Одеської міської ради
Одеської обласної державної адміністрації

Генеральний партнер:
Мережа гаджетів і аксесуарів Citrus.ua
Відповісти на статтю