У Віснику Львівської політехніки вперше з'явилася серія “Журналістські науки”

Новини

У Віснику Львівської політехніки вперше з'явилася серія “Журналістські науки”

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка | 25.05.18 17:56:50

Днями побачив світ новий “Вісник Національного університету” “Львівська політехніка” серія: “Журналістські науки”. Це видання з'явилося вперше з часу створення в університеті кафедри журналістики та засобів масової комунікації і є єдиним таким, що видається в Україні.
Як розповідає завідувачка кафедри професор Олена Кузнецова, у цьому збірнику наукових праць публікуються статті, котрі торкаються різноманітної тематики, пов'язаної із теорією та історією традиційних і новітніх засобів масової інформації. Тут також містяться матеріали присвячені актуальним питанням інформаційних воєн, медійної реклами тощо.
Серед авторів серії відомі вітчизняні та іноземні дослідники журналістики, а також низка молодих науковців. Так, завідувачка кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича професор Любов Василик розглядає проблему конвергенції та крос-медійності з точки зору дискурсу термінологічної парадигми.
Польська дослідниця професор Марта Вронська підготувала цікаву публікацію під назвою ”Замах на розум: якісна журналістика чи безвідповідальна гонитва за сенсацією”.
Непрості проблеми роздержавлення друкованої преси в Україні досліджує доцент кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки Зоряна Галаджун. Кандидат наук із соціальних комунікацій Мар'яна Кіца розглядає актуальні питання виявлення дезинформації у медіа.
Професор Олена Кузнецова у своїй статті розкрила тему психологічних тригерів у засобах масової інформації за умов триваючої інформаційної війни Росії проти України.
Університетський Вісник серії “Журналістські науки” вийшов у Видавництві Львівської політехніки.
Відповісти на статтю