Форум видавців запрошує взяти участь у Дитячому книжковому ярмарку в межах Дитячого форуму у Львові

Новини

Форум видавців запрошує взяти участь у Дитячому книжковому ярмарку в межах Дитячого форуму у Львові

ГО "Форум видавців" | 14.02.18 0:00:28

Дитячий форум у Львові

Дати проведення: 10-13 травня 2018 року
Час проведення: 10.00-18.00
Місце проведення: Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17
Основна цільова дитяча аудиторія – діти 1-7 класів.
Дитячий Форум — один з найбільших фестивальних заходів в Україні для розвитку та радості дітей та їхніх батьків, проводиться у Львові з 2007 року.

Заходи діляться за віковою категорією:

3 – 4 років
5 – 8 років
9 – 14 років

Учасником Дитячому книжковому ярмарку може стати будь-яка українська чи іноземна організація, чия продукція призначена для розвитку, виховання, навчання чи дозвілля дітей, підлітків, юнацтва: видавництва книжок і періодичних видань, підприємства гуртової і роздрібної книжкової торгівлі та періодики, виробники і розповсюджувачі ігор та іграшок, електронних видань, аудіо- та відеопродукції, канцелярських та сувенірних товарів, творчі майстерні, виробники товарів для рукоділля, творчості і майстрів з авторськими роботами сучасного і традиційного рукоділля, культурні центри і фонди, громадські організації, бібліотеки та асоціації.
Також цього року для зростання Ваших обсягів реалізації на ярмарку в межах Дитячого форуму ми вирішили розташувати стенди на галереї Палацу мистецтв і забезпечити безкоштовний вхід відвідувачам на цю територію, що дасть можливість залучити більшу кількість покупців.
За чотири дні дитячий фестиваль у Львові відвідає понад 15 тисяч дітей з батьками та вчителями. Інформацію про ярмарок буде поширено через всі можливі комунікаційні канали, в т.ч. рекламу в ЗМІ, Інтернеті, засобами зовнішньої реклами.


Відповісти на статтю