Акція інтелектуальної доброти   «Її Величність Книга. Даруймо!»

Новини

Акція інтелектуальної доброти «Її Величність Книга. Даруймо!»

10.02.18 11:53:39

З нагоди Міжнародного дня дарування книги Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою проводить акцію інтелектуальної доброти «Її Величність Книга. Даруймо!», долучаючись до міжнародної добровільної ініціативи.

Місце проведення:
НУ «Львівська політехніка»,вул. С. Бандери, 12 ауд. 226 головного корпусу (ІІ поверх)

Дата і час: 14 лютого 2018 р. о 14.00 год.

Організатор: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Доки є запит на книгу в суспільстві, доти є потреба для саморозвитку, для пізнання, для вдосконалення.
Дарунок книги – це заклик до інтелектуальної дружби, знак поваги і бажання зробити нас усіх мудрішими, а, значить, кращими й духовно багатшими.
Цього року наші книги вирушать у дорогу до українських шкіл, товариств та освітніх закладів за кордоном, які є нашими партнерами та учасниками наших проектів.
Першою ластівкою, яка долучилася до ініціативи, є всесвітньовідома українська поетеса з Бразилії Віра Вовк, яка надіслала свої нові книги з проханням подарувати їх студентам Львівської політехніки.
У заході, на якому піде розмова про Книгу, її значення для формування національних, суспільних цінностей, візьмуть участь видавці, журналісти, молодь.

Для довідки:
Міжнародний день дарування книги започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.
З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.

Вхід вільний

За додатковою інформацією просимо звертатися:
тел. (+380) 258-01-51; чи на e-mail: press@miok.lviv.ua
Відповісти на статтю