Вийшла нова книга архімандрита Кирила (Говоруна):

Новини

Вийшла нова книга архімандрита Кирила (Говоруна):

Видавництво "Дух і літера" | 31.01.18 10:44:42

Архімандрит Кирило (Говорун), Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви. // Переклад з англ. Олексія Панича. – К.: ДУХ I ЛIТЕРА, 2018. – 328 с.

Україна – болючий вузол глобального християнства. Через розкол між Православними церквами та війну на Південному Сході держави, а також високу релігійність українців тут не знижується міжконфесійна напруженість.
Водночас це створює нові можливості для різних релігійних традицій. Православні, наприклад, мають нагоду відчути, що означає вийти з тіні імперій. Католики східного та західного обрядів опрацьовують нові моделі взаємин зі східним християнством. Протестанти наново осмислюють досвід Реформації, яка в Україні виявляється не чужою для всіх традицій. Видання цієї книжки українською має на меті сприяти різним християнським традиціям в Україні краще усвідомити, що означає бути Церквою, і знаходити краще порозуміння із християнами інших традицій. Адже в центрі уваги книжки – феномен Церкви. Підхід до цього феномену є переважно епістемологічним. Розглядаючи потік церковної свідомості від апостольських часів до наших днів, автор намагається вловити в ньому константи та перемінні й окреслити лінію розмежування між суб’єктом та об’єктом церковного самопізнання.

http://www.ukrlife.tv/video/suspilstvo/zavdiaki-maidanu-stala-mozhlivoiu-ukrayinska-publichna-teologiia-arhimandrit-kirilo-govorun
Відповісти на статтю