Презентація книги Олександра Никонорова

Новини

Презентація книги Олександра Никонорова "Заручники долі"

18.12.17 22:06:07

Презентація книги Олександра Никонорова "Заручники долі" відбудеться в Києві 21 грудня о 18:30 в книгарні "Смолоскип" (вул. Межигірська, 21).
Олександр Никоноров - політолог з Донецької області (м. Торез), закінчив Луганський національний університет ім. Володимира Даля. Предмето його наукових досліджень є - проблематика сепаратизму і націоналізму в Україні, зовнішня і внутрішня політика Російської Федерації, ісламський фундаменталізм і тероризм.
У 2014 році став внутрішнім мігрантом та біженцем після того, як був змушений покинути Луганськ через загрози з боку сепаратистів, які внесли його ім’я до «чорного списку».
У серпні 2014 року він став учасником стипендіальної програми «Młodzi naukowcy» «Studium Europy Wschodniej» Варшавського університету. У червні 2015 року захистив наукову роботу на тему «Специфіка розвитку проросійських сепаратистських рухів у пострадянських країнах: приклад України та країн Балтії». У 2015-2016 роках став учасником програми «Стипендії Міністерства освіти, молоді та спорту в підтримку іноземних студентів в державних університетах Чехії» в Карловому університеті в м. Прага.
Останнім часом досліджував тему «Самопроголошені Донецька та Луганська народної республіки: актори, процеси та сепаратистський контекст в сучасній Україні».
Автор аналітичних матеріалів про діяльність незаконних збройних формувань. Трагічно загинув у вересні цього року.
До збірки "Заручники долі" ввійшли неопубліковані за життя літературні твори загиблого журналіста, політолога Олександра Никонорова. В центрі творів - представники різних націй та різних епох, яких обєднує боротьба за національне визволення їх народів, відданість ідеалам свободи та людської гідності.

Посилання на подію:

https://www.facebook.com/events/402277326894982/

Відповісти на статтю