Сергій Жадан зібрав Оперний театр у Львові

Новини

Сергій Жадан зібрав Оперний театр у Львові

Лілія Шутяк | 21.09.17 21:41:44

У рамках Форуму видавців відбулася презентація нового роману Сергія Жадана «Інтернат», який побачив світ у MERIDIAN CZERNOWITZ. Під час заходу в залі був аншлаг, а по його закінченню автор більше години підписував книжки всім охочим.
До речі, напередодні роман Жадана отримав відзнаку «Найкраща книга 24 Форуму Видавців» у номінації «Сучасна українська проза».
Твір розповідає про те, як змінилося життя людей, коли на Сході України почалась війна. «…Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь, – йдеться в анотації. – Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…».
Найближчі презентації книжки відбудуться 20 вересня у Харкові (бар Лакан, вул. Пушкінська, 74, початок о 19:30) та 26 вересня у Києві (Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6, початок о 19:00). Вхід вільний.

Відповісти на статтю