Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 28.05.17 12:46:13

29 травня - 4 червня книгарня "Є" у Львові запрошує на такі заходи:
Засідання ініціативи “5 рев'ю”: обговорення бізнес-книг (Львів)

Книгарня “Є” запрошує на засідання ініціативи “5 рев'ю”: обговорення бізнес-книг, що

відбудеться 30 травня (вівторок), о 18.30.

П'ята зустріч ініціативи “5 рев'ю” буде присвячена обговоренню таких книжок:

- Тімоті Ферсі "Як працювати 4 години на тиждень" — про неї розповість Катерина Меліхова;
- Патрік Ленсіоні "5 вад у роботі команди" — Олена Гащук;
- Малколм Гладуелл "НЕОРДИНАРНІ. Історії успіху" — розкаже Олександра Грудзевич;
- "Стратегія блакитного океану" від авторів В. Чан Ким та Рене Моборн — Ярина Хомцій;
- Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайєр “Rework” — Оксана Калічка.


До Міжнародного дня захисту дітей. Квест для книгочитайликів 7-13 років (Львів)

Книгарня "Є" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей запрошує школярів віком від 7 до 13 років на квест книгочитайликів, який

відбудеться 1 червня (четвер). Початок - о 12.00. Попередня реєстрація обов'язкова.

Хто в дитинстві не мріяв заволодіти хоча б на кілька годин простором улюбленої книгарні? 1 червня, у День захисту дітей, мережа Книгарень «Є» подарує своїм юним відвідувачам таку можливість!
Хочеш виявити свої книгознання?
Познайомитися з іншими розумаками та весело провести з ними час?
Отримати цікаві подарунки?

Тоді реєструйся на Квест книгочитайликів у Книгарні «Є» до 28 травня 20.00 год.
за адресою ye.lviv@gmail.com або за телефоном 097 11 20 228.


Увага: реєструємося не командами, а поодинці! Команди формуватимуться на початку квесту!
Квест відбуватиметься у приміщенні книгарні і триватиме близько 2 год.

Презентація роману Анастасії Левкової “Старшокласниця. Першокурсниця”(Львів)

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію роману Анастасії Левкової “Старшокласниця. Першокурсниця”, що

відбудеться 1 червня (четвер), о 18.30.
Модераторка — Оксана Зьобро.


Анастасію Левкову знають переважно як арт-директорку мережі книгарень “Є”, журналістку, яка пише про книжки та про міста, веде проект “Приватна урбаністика” на сайті “Тиждень.ua”. Але протягом усіх років професійної діяльності Анастасія Левкова задумує та пише власні книжки. У надрах її комп'ютера — недописані повісті, романи й есеї, однак цьогоріч у “Видавництві Старого Лева” нарешті таки виходить завершений роман, точніше, роман у щоденниках — “Старшокласниця. Першокурсниця”.
“Книжку було написано протягом 2015-го року, — розповідає Анастасія Левкова. — Рік вона “відстоювалась”, її читали “контрольні” читачі, і їхні відгуки було враховано, коли я неодноразово правила рукопис. Тепер нарешті книжка вийшла. Оповідачка — дівчина 14-18 років, школярка в маленькому українському містечку, а потім студентка київського вишу, — веде щоденник про своє повсякдення, у якому розгортається любовна історія, а також рік у рік глибшає розуміння себе самої, близьких людей і світу довкола. У результаті постає роман про дорослішання, й тому книжка нерівна: спершу вона може видаватися кострубатою, але потім оповідь тече плавніше, охоплює більше тем. Я писала “Старшокласницю. Першокурсницю” для підлітків, бо вважала, що маю чим із ними поділитися, але з відгуків “контрольних” читачів бачу, що вона може зачепити й моїх ровесників — усіх тих, чиє дорослішання припало на початок 2000-х років, адже саме про цей період тут ідеться”.

Презентація книжки Романа Кушніра “Як навчити себе вчитися, або Шлях майстра життя” (Львів)

Книгарня “Є” та Видавництво “Коло” запрошують на презентацію книжки Романа Кушніра “Як навчити себе вчитися, або Шлях майстра життя” за участю автора.

Захід відбудеться 2 червня (п'ятниця), о 18.30.

Книга присвячена навчальним упередженням і пасткам, які має подолати людина, яка направду готова вчитися! Усі ми хочемо бути найкращими і досягати у житті більше, при цьому не розгубивши внутрішньої рівноваги, але, чесно кажучи, не завжди знаємо, як це зробити у конкретній життєвій ситуації. Також розуміємо, що завжди потрібно вчитися, але, відверто кажучи, не завжди вміємо це робити.
Більшість людей не вчаться, бо перебувають у заручниках Закону економії: якщо щось можна не робити, то цього і не зроблять. Втім, є й такі, що хочуть, можуть і мусять вчитися. Саме такі люди рано чи пізно, докладаючи зусиль, стають Майстрами Життя – місткими, порадними і присутніми особистостями, здатними справитися з будь-яким життєвим епізодом. А частина з них ще й готові вчити інших! Тож саме для тих, хто хоче зрозуміти, як почати вчитися в своєму житті й завдяки цьому управляти змінами, а також для тих, хто хоче вправно і ненав’язливо допомагати іншим, є цей путівник, освоївши який ви зрозумієте правила і закони навчання, оминете навчальні пастки і успішно пройдете свій Шлях майстра життя.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів
просп. Свободи, 7
Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю