Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 29.03.17 22:17:28

Найближчими днями у книгарні "Є" відбудуться такі події:
Презентація книжки Валерії Пікколи "Мій друг — єдиноріг" для дітей 3-7 років(Львів)

Дата: 31.03.2017, о 14.00 (п'ятниця)


Книгарня "Є" та видавництво "Самміт-книга" запрошують дітей 3-7 років та їхніх батьків на презентацію книжки Валерії Піколли "Мій друг – Єдиноріг!" за участю авторки, що відбудеться 31 березня о 14:00.

Книжка розповідає історію хлопчика Іванка, в якого, на перший погляд, було звичайне життя. Але, з появою у кімнаті єдинорог, а з хлопчиком починають відбуватися дива. У книжці Валерії Пікколи міфічний єдиноріг ділиться секретами того, як стати справжнім чарівником, не тільки з Іваном, але і з читачем! Тож приходьте всією сім'єю на презентацію та пориньте у світ магії разом із незвичайним єдинорогом.

Дискусія "Переклад як дзеркало, або Культурна дипломатія через книжки" (Львів)

Дата: 31.03.2017, о 18.30 (п'ятниця)

Книгарня "Є" та ГО "Форум видавців" запрошують на дискусію про роль перекладачів та державних інституцій для культурної дипломатії. Захід відбудеться 31 березня. Початок — о 18.30. До участі в дискусії запрошені Олександра Коваль, Алла Татаренко, Юрій Прохасько, Андрій Павлишин, Катерина Міхаліцина. Модераторка — Ірина Забіяка.

Минулий рік став особливо багатим на переклади світової літератури українською мовою, що викликало цілу низку предметних дискусій серед фахівців. Однією з тем, на яку варто звернути увагу в розмові про переклад, є роль перекладача як організатора і натхненника культурних контактів і роль державних та недержавних інституцій у розвитку перекладу як складової культурної дипломатії.

Під час розмови йтиметься про:
• переклад як частину культурної політики;
• значення перекладача/інституцій у долі перекладу;
• Інститут книги та його внесок у поширення перекладів;
• ситуацію в окремих країнах із перекладом з/на українську;
Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Відповісти на статтю