Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 21.03.17 11:57:57

20 — 24 березня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Вечір пам'яті Богдана Бойчука та презентація його книги «Навіщо про це говорю» (Львів)

Дата: 21.02.2017, о 18.30 (вівторок)

Книгарня «Є» та літературна агенція «Піраміда» запрошують на вечір пам'яті Богдана Бойчука та презентацію його книжки «Навіщо про це говорю». Захід відбудеться 21 березня, о 18.30. Модератори: Василь Габор, Андрій Кісь.
До нової книжки відомого поета Нью-Йоркської групи Богдана Бойчука увійшли його найцікавіші статті про театральне й літературне життя в Україні та світі, які є своєрідним духовним документом доби, що яскраво передає її мистецьку атмосферу. Письмо Бойчука-критика дуже емоційне, але він ніколи не нав’язує читачеві свого погляду, а відображає виключно власні почуття та рефлексії.
На зустріч приїде дружина поета — пані Оксана Бойчук, а виступити зголосилися відомі львівські письменники і літературознавці.

Лекція музикознавиці Лілії Шевчук-Назар «Відомий-невідомий Лисенко» (Львів)

Дата: 22.03.2017, о 18.30 (середа)

Книгарня «Є» та музична агенція «Collegium Musicum» запрошують на лекцію музикознавиці Лілії Шевчук-Назар «Відомий-невідомий Лисенко». Захід відбудеться 22 березня, початок – о 18.30.
До 175-річчя від дня народження видатного українського композитора Миколи Лисенка музикознавиця Лілія Шевчук-Назар розповість про такі аспекти життєвого та творчого шляху піаніста:
• Лисенковий родовід, або Як дворянин став речником народу.
• Європейські опуси Лисенка.
• Обрії музичної української культури і лисенківські вектори її розвою.
• Лисенко: що поза нотами – чи тільки музична діяльність?
• Побут композитора у Львові.

Лекція історика Алеша Мавера (Словенія) «Українська та словенська історії: на перетині історичних доль» (Львів)

Дата: 23.03.2017, о 16.30 (четвер)

Книгарня «Є» запрошує на лекцію історика Алеша Мавера (Словенія) «Українська та словенська історії: на перетині історичних доль». Захід відбудеться 23 березня, початок – о 16.30.
На лекції словенський історик, публіцист, викладач латинської мови та перекладач Алеш Мавер закцентує на спільному минулому України та Словенії у складі Австро-Угорської імперії, а також розповість про те, чим подібні долі обох держав у першій половині 20 століття.

Тренінг Олександри Ґрудзевич «Сімейні фінанси: як мудро розпоряджатися коштами?» (Львів)

Дата: 23.03.2017, о 18.30 (четвер)

Книгарня «Є» запрошує на тренінг «Сімейні фінанси: як мудро розпоряджатися коштами?». Захід відбудеться 23 березня, початок – о 18.30.
Гроші в нашому житті є всюди. Але вмінням розумно ними розпоряджатися володіє далеко не кожен. Тож на тренінгу ви дізнаєтеся, які існують стереотипи та переконання, що впливають на наш достаток; отримаєте відповідь на питання «Що ж таке управління грошима?», дізнаєтесь про 5 видів сімейного бюджету та формулу ідеального сімейного бюджету, а також отримаєте мудрі поради щодо того, як говорити з дітьми на тему грошей.
Олександра Ґрудзевич – інвесторка, тренерка фінансового успіху, фінансистка з 17-річним стажем, працювала в найкрупніших українських банках в напрямку розвитку корпоративного бізнесу.

Презентація книжки Ярослава Тараса «Мікрорентґени української пам'яті» (Львів)

Дата:24.03.2017, о 18.30 (п'ятниця)

Книгарня «Є» та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію книжки Ярослава Тараса «Мікрорентґени української пам'яті», що відбудеться 24 березня, о 18.00. Модератор – Микола Балагутрак.
У книжці висвітлено діяльність комплексної історико-етнографічної експедиції в 1994—2003 рр. в радіоактивно забруднених територіях Полісся, подано характеристики зон відчуження, описано життя поліщуків в екстремальних умовах, враження від окремих сіл, висвітлено роботу міліції, влади, водіїв у зоні, змальовано окремі портрети членів експедиції, показано природне самовідновлення екосистем, зафіксовано новітній фольклор, який витворився під час роботи членів експедиції з респондентами.
Ярослав Тарас – кандидат архітектури, доктор історичних наук, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, завідувач відділу етнології сучасності Інституту народознавства НАНУ. У 1994-2003 р. – учасник, а у 1999 р. керівник комплексних історично-етнографічних експедицій в радіоактивно забруднені зони українського Полісся, відповідальний виконавець та один із авторів вперше розробленої в Україні "Системи класифікації об’єктів етнічної спадщини Полісся." Обстежив близько 200 сіл, обміряв сотні хат, господарських споруд. Отримав почесну грамоту від Міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Досліджує містобудівництво, сакральну, ландшафтну архітектуру, етнографію та екологію.

Адреса книгарні «Є»:

м. Львів
просп. Свободи,7.
Тел.: (032) 235 73 68.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.
Відповісти на статтю