Цього тижн в книгарнях

Новини

Цього тижн в книгарнях "Є" по Україні

Книгарня "Є" | 06.03.17 19:02:53

6-12 березня відбудуться такі заходи в книгарнях «Є»:

Книгарня «Є» у м. Київ (вул. Лисенка, 3):
7 березня, 18.30 — Лекція доктора історичних наук Ігоря Турова "Єврейська містика: невідомий континент".
10 березня, 17.30 — Зустріч із Мирославом Дочинцем. Презентація книжки “Розрада-гора”. Спільно з видавництвом “Карпатська вежа”.
11 березня, 12.00 — Дитяча субота для дітей 3-6 років. Презентація книжки Татусі Бо «Засиналочки». Спільно з видавництвом «Vivat».
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Львів (просп. Свободи, 7):
6 березня, 18.30 — Презентація книжки Ірини Кулянди “Пливи, кораблику, пливи”. Спільно з видавництвом “Крок”. Модератор — Віталій Шидей.
7 березня, 18.30 — Розмова філософів Павла Бартусяка та Володимира Олінкевича "Еґон Шілле. Істерія в обіймах жінки".
9 березня, 18.30 — Розмова з журналістом Олегом Стецишиним “Бандерівський інтернаціонал: грузини, росіяни, євреї та інші національності в боротьбі за незалежність України”. Спільно з Центром досліджень визвольних рухів. Модератор — Андрій Усач.
10 березня, 18.30 — До дня народження Тараса Шевченка. Зустріч “Шевченко від А до Я устами сучасних поетів. Спадкоємність образів”. Учасники: Мар'яна Савка, Олена Галета, Ірина Старовойт, Маріанна Кіяновська та Остап Сливинський. Спільно з “Видавництвом Старого Лева”.
11 березня, 11.00 — Дитяча субота для дітей 5-10 років. Читання та забавки до дня народження Тараса Шевченка.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Дніпро (вул. Глінки, 15):
12 березня, 11.00 — Зустріч із лідером гурту “Антитіла” та волонтером Тарасом Тополею.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Харків (вул. Сумська, 3):
9 березня, 18.00 — До дня народження Тараса Шевченка. Презентація-обговорення альбому «Монументальна шевченкіана Харківщини». Спільно з «Харківським науково-методичним центром охорони культурної спадщини», ГО «Культурні ініціативи», за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
10 березня, 18.30 — До дня народження Тараса Шевченка. Презентація абетки-енциклопедії «Шевченко від А до Я» авторства Леоніда Ушкалова. Спільно з «Видавництвом Старого Лева». Модератор — Ростислав Мельників.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Вінниця (вул. Соборна, 89):
6 березня, 18.30 — Презентація збірки есеїв Вахтанґа Кебуладзе «Чарунки долі». Спільно з «Видавництвом Старого Лева». Модератор — Олександр Вешелені.
10 березня, 18.00 — Від бізнесу до книжки. Розмова на тему «Міста і країни стартапів» за участю піар-менеджерки центру розвитку й підтримки інноваційного підприємництва iHUB Vinnytsia Анни Савчинської. Спільно з літературною медіатекою 5BKS. Модератор — Олександр Мельник.
11 березня, 12.00 — Дитяча субота для дітей від 7 років. Презентація повісті Каті Калашнікової «Перли на сніданок». Спільно з видавництвом «Зелений пес» і творчою майстернею «Amelie».
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Володимир-Волинський (вул. Ковельська, 6):
11 березня, 15.00 — Дитяча субота для дітей 4-8 років. Читання книжки Лариси Ніцой “Зайчикове щастя” та виготовлення магнітного зайчика з фетру.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31):
9 березня, 18.00 — Презентація поетичної збірки Магди Дзвін «Ми нині сущі». Спільно з видавництвом "Свічадо". Модераторка — Христина Букатчук.
11 березня, 12.00 — Дитяча субота для дітей віком 4-10 років. Презентація книжки Валентини Вздульської «Плутон» та створення книжки-картинки. Спільно з видавництвом "Vivat".
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Луцьк (вул. Лесі Українки, 30):
11 березня, 14.00 — Дитяча субота для дітей від 7 років. Майстер-клас Сержа Столярука з виготовлення ляльки-мотанки. Попередня реєстрація за телефоном 72-43-76.
11 березня, 16.00 — Розмова з американцем Jude Windau на тему «USA and UKR». Англійською мовою без перекладу.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Рівне (вул. Короленка, 2):
6 березня, 17.00 — «Розвиток футболу Рівненщини: у передчутті футбольної весни». Зустріч із Євгеном Донцовим, заступником голови Рівненської обласної федерації футболу.
11 березня, 12.00 — Дитяча субота для дітей 4-7 років. Читання книжки Юліана Тувіма «Слон Трубальський» (“Видавництво Старого Лева”) та майстер-клас: створення паперової ластівки.
11 березня, 14.00 — Дитяча субота для дітей 8-12 років. Читання книжки «Дитячий кобзар» (“Видавництво Старого Лева”).
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Суми (вул. Соборна, 44):
11 березня, 12.00 — Дитяча субота для дітей 7-10 років. Садок вишневий коло хати: Шевченко — дітям.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Тернопіль (вул. Валова, 5-9):
7 березня, 18.00 — Презентація книжки Ірини Кулянди «Пливи, кораблику, пливи». Спільно з видавництвом «Крок». Модератор – Микола Шпаковський.
9 березня, 18.00 — До Шевченківських днів. Поетичні читання «ТГШ — супергерой!». Спільно з проектом «Тернопільська позія мертва”.
10 березня, 18.00 — «День батяра в Тернополі». Розмова про феномен українського батярства з істориком Володимиром Окаринським. Модератор — Юрій Матевощук.
11 березня, 16.00 — Дитяча субота для дітей 8-12 років. Посиденьки на вулиці Чарівних Книг, читання книги Аґнєшки Тишки "Зося з вулиці Котячої" та створення колажу нашої вулиці.

Відповісти на статтю