Презентація «Сили раю»

Новини

Презентація «Сили раю»

Видавництво "Темпора" | 15.02.17 9:08:48

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Йонатана Голслаха (Бельгія) «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі». Презентація відбудеться 16 лютого за участю автора. Початок – о 18.30. Модераторка – Юлія Олійник.
У ХХІ столітті Європа постає перед численними питаннями:
– як втримати країни у Євросоюзі,
– чому Європа – вже не лідер у багатьох галузях економіки,
– як допомогти біженцям інтегруватися у європейську спільноту,
– хто у майбутньому очолить економічні перегони,
– яким є потенціал країн Африки,
– чому останніми роками все популярнішим стає релігійний фундаменталізм.

Ці та безліч інших питань Йонатан Голслах, професор міжнародної політики Вільного університету Брюсселя, висвітлює у своїй ґрунтовній праці «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі». Не забуває автор і про Україну: її силу та майбутню роль у європейському просторі.

Презентація «Сили раю» – це унікальна нагода для українського читача зустрітися з Йонатаном Голслахом: відомим публіцистом, дописувачем «Financial Times», «The Guardian», «Foreign Policy», засновником групи молодих бельгійських лідерів «Friday Group» і просто блискучим аналітиком, який знає, що загрожує «старій Європі» і які перспективи мають молоді держави, зокрема наша.

Захід відбудеться англійською мовою із синхронним перекладом на українську. Вхід вільний, просимо підтвердити Вашу присутність за телефоном: (044) 235 88 54.

Відповісти на статтю