Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 22.01.17 11:34:34

23 – 27 січня книгарня «Є» у Львові запрошує на такі заходи:
Звіт діяльності Львівського туристичного офісу «Пріоритети 2017» (Львів)

Дата: 23.01.2017, о 17.30 (понеділок)

Книгарня «Є» та Управління туризму Львівської міської ради запрошують на обговорення діяльності Львівського туристичного офісу «Пріоритети 2017». Захід відбудеться 23 січня, початок – о 17.30. Модераторка – Галина Малець.

На зустрічі Львівський туристичний офіс підсумує свою діяльність за 2016 рік і поділиться планами. Рейтинги, які очолював Львів, туристичні виставки, де було представлене місто, нові авіанапрямки, розширення туристичної пропозиції та багато іншого – розповіді про все це ви зможете почути на заході. Також зможете поставити питання, які вас хвилюють стосовно туризму у Львові, але ви не знали, до кого з ними звернутись.
Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/248794092217022/


Презентація книжки Андрія Содомори «Афористичні етюди» (Львів)

Дата: 24.01.2017, о 18.30 (вівторок)

Книгарня «Є» та Видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію книжки Андрія Содомори «Афористичні етюди», що відбудеться 24 січня, о 18.30. Модератор – Василь Ґабор.

Зібрані у цій книжці афористичні етюди – це зв’язна, в есеїстичному ключі, бесіда про вічне: про світ і людину в ньому, що за ненастанних, упродовж тисячоліть, змін усе-таки в чомусь найсуттєвішому залишаються незмінними, впізнаваними, «про речі, що кожній людині вкрай потрібні, близькі» (Горацій), людині античній – і сучасній… Низка латинських сентенцій, що послужили тут заголовками для етюдів, впроваджено в обіг уперше.

Андрій Содомора – письменник, перекладач, кандидат філологічних наук, професор кафедри класичної філології Львівського національного університету ім. Івана Франка. Автор перекладів з давньогрецької творів Менандра, Арістофана, Софокла, Есхіла, Евріпіда; з латинської творів Горація, Овідія, Лукреція, Сенеки, римських елегійних поетів; прозових творів «Жива античність», «Наодинці зі словом», «Під чужою тінню», «Сивий вітер», «Лініями долі», «Студії одного вірша»; поетичної збірки «Наодинці зі Львовом». Член Національної спілки письменників України, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка. Лауреат премій імені Максима Рильського, літературної Нагороди Антоновичів, обласної премії імені Михайла Возняка, державної премії ім. Григорія Кочура та премії «Книга року» літературного сайту ЛітАкцент у номінації «Художня література» (за книгу малої прози «Сльози речей»).

Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/1780087705641305/


Розмова «Що для нашого міста роблять безпритульні люди?» (Львів)


Дата: 25.01.2017, о 18.30 (середа)

Книгарня «Є», Спільнота взаємодопомоги «Емаус-оселя» та ГО «Екоспільнота Львів» запрошують на розмову «Що для нашого міста роблять безпритульні люди?». Захід відбудеться 25 січня, початок – о 18.30. Учасники: Галина Вдовиченко – письменниця, журналістка, Наталя Саноцька — учасниця спільноти взаємодопомоги “Емаус-оселя”, а також учасники ГО «Екоспільнота Львів».

Ми живемо в суспільстві, в якому для безпритульних людей часто не лишається іншого способу вижити, ніж підбирати те, що викинули інші. Ми живемо в суспільстві, в якому люди бездумно експлуатують навколишнє середовище і викидають на смітник те, що ще можна використати.
Запрошуємо подискутувати на тему бездомності й екології, зокрема про те, як бездомні фактично несвідомо виконують велику екологічну роботу, чи не єдині займаються сортуванням сміття у нашому місті, але в той же час їхня робота не те, що недооцінена, а ще й принизлива і висміюється суспільством.
Спільноти «Емаус», які об’єднують безпритульних людей в Європі, зуміли таке заняття перетворити на професійну екологічну діяльність на глобальному рівні. Такою ж діяльністю спільнота «Емаус – Оселя» займається у Львові. Яким є цей досвід для нашого міста? Як він поширюється в Україні? Чи зможемо ми навчитися цінувати кожну людину і кожну річ? Про це поговоримо під час заходу.
Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/1215967465177825/

Засідання клубу «Стосунки PRO»: «Прийняття іншого починається з прийняття себе» (Львів)

Дата: 26.01.2017, о 18.30 (четвер)

Книгарня «Є» запрошує на засідання клубу «Стосунки PRO», що відбудеться 26 січня, о 18.30. Тема заходу - «Прийняття іншого починається з прийняття себе».

Часто ми чуємо скарги людей на те, що їхня друга половинка не розуміє їх, що він (вона) не надто багато приділяє уваги, не виконує поставлених завдань чи відмовляється робити щось, що йому (їй) не до вподоби. Тож у чому причина такого ставлення однієї людини до іншої? З чого починаються проблеми в стосунках та як їх вирішити? Про це поговоримо на засіданні клубу «Стосунки PRO» за участю пари психологів Олени Баркової та Руслана Москальчука. Перші 15 осіб – учасники обговорення, всі, хто прийдуть після них, – глядачі.
Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/361401067577501/

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю