Тиждень на площі Тахрір

Новини

Тиждень на площі Тахрір

Нора-Друк | 09.02.11 12:42:19

Письменник Максим КІДРУК: розповідь з епіцентру єгипетської революції

10 лютого о 15:00 в "Книгарні Є" (вул. Лисенка, 3, М "Золоті Ворота") розпочнеться прес-конференція мандрівника та письменника Максима Кідрука з нагоди його повернення з двомісячної подорожі країнами Близького Сходу.

Максим Кідрук розказуватиме про пригоди під час своєї останньої подорожі близькосхідними країнами: Ліваном, Сирією, Йорданією та Єгиптом, а головним чином про те, як ця подорож завершилась. Повернувшись після місяця мандрів Західною єгипетською пустелею до Каїра, Кідрук став мимовільним свідком заворушень у єгипетській столиці. Мандрівник жив у готелі на відстані одного кварталу від площі Тахрір - незмінного епіцентру революції. Під час прес-конференції ви зможете почути розповідь очевидця (та побачити його аматорські фото- та відеозйомки) про все, що відбувалося в Каїрі протягом тижня найгарячіших сутичок – з 28 січня по 3 лютого.
Після того, як Кідрук залишив Каїр, пригоди не закінчились. Його затримали в аеропорту Дамаска (Сирія). Ситуацію вдалося владнати лише завдяки втручанню консула України в Сирії. Подробиці цієї історії ви зможете дізнатися під час прес-конференції.

Вхід вільний. Акредитація бажана: knygka@gmail.com
Організатори: “Книгарня Є”, видавництво "Нора-Друк", конкурс "Коронація слова", літературний портал “Друг читача”.

Довідка: Максим Кідрук народився 1 квітня 1984 року в місті Рівному. Закінчивши школу вступив в Рівненський Університет. Після закінчення подався в Київ, де певний час працював програмістом, інженером, менеджером (опановував програмування, 3D-графіку та CAD-системи). Згодом, отримавши міжнародний грант, вирушає до Стокгольма, де вступає у престижний Королівський технологічний університет (швед. Kungliga Tekniska högskolan).
2008 року на літніх канікулах Максим Кідрук вирушає у подорож по Мексиці. Рукопис роману з описом цієї мандрівки на літературному конкурсі "Коронація слова" 2009 року отримав другу премію та пізніше вийшов друком під назвою «Мексиканські хроніки». 2010 року книга отримала другу премію на конкурсі "Краща українська книжка" за версією журналу "Корреспондент".
Після цього Максим Кідрук продовжив мандрувати. Подорожував у Еквадорі, Перу, Чилі, Китаї та Бразилії. У 2009 році відвідав Острів Пасхи, де став першим офіційно зареєстрованим українцем. У 2010 році побачив світ двотомник "Подорож на Пуп Землі" з описом його мандрів Латинською Америкою.
Сайт письменника: kidruk.com
Відповісти на статтю