Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 20.12.16 19:05:48

19 — 23 грудня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Лекція Галини Рис про сучасну австралійську дитячу літературу (Львів)

Дата: 21.12.2016, о 18.30 (середа)

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Галини Рис «Сучасна австралійська дитяча література. Наближаючи далеких: Шон Тан, Кейт Нап, Рон Брукс, Маргарет Уайльд». Захід відбудеться 21 грудня, початок – о 18.30.

На лекції письменниця Галина Рис розповість про книжки, які читають австралійські діти, покаже кілька прикладів книг, написаних і проілюстрованих Шоном Таном, Кейт Нап, Маргарет Уайльд та Роном Бруксом. Після теоретичної частини відбудеться обговорення співтворчості письменника та художника в австралійській та українській дитячій книзі, розгляд питання канонотворення та "програмних" творів в австралійській шкільній освіті.


Творчий вечір Галини Пагутяк та Василя Габора (Львів)

Дата: 22.12.2016, о 18.30 (четвер)

Книгарня «Є» та ініціатива «Простір творчості» запрошують на творчий вечір Галини Пагутяк та Василя Габора, що відбудеться 22 грудня. Початок – о 18.30.

Галина Пагутяк –письменниця, лауреатка Шевченківської премії з літератури (2010). Авторка романів «Захід сонця в Урожі», «Писар Східних Воріт Притулку», «Королівство», «Слуга з Добромиля», «Книгоноші з Королівства», «Урізька готика», «Зачаровані музиканти», «Сни Юлії і Германа», «Магнат».
Василь Габор – письменник та літературознавець. Упорядник серії «Приватна колекція» видавництва «Піраміда». Член Асоціації українських письменників. Автор збірки новел «Книги екзотичних снів та реальних подій», один з авторів книги «Четверо за столом: Антологія чотирьох приятелів», автор есеїв, літературних розвідок та інтерв’ю «Від Джойса до Чубая», один з авторів проекту «АЗ, два, три... дванадцять — лист у пляшці: Антологія Авторського Зарубіжжя».


Підсумкова розмова «Книжковий рік-2016: яким він був для України?» (Львів)

Дата: 23.12.2016, о 18.00 (п'ятниця)

Книгарня «Є» запрошує на підсумкову розмову «Книжковий рік-2016: яким він був для України?» за участю критиків Андрія Дрозди, Ігоря Котика, Анастасії Левкової. Захід відбудеться 23 грудня, початок – о 18.00.

2016-ий рік приніс в українську літературу чимало нових імен, заповнив певні, досі майже порожні, ніші. Однак кількість – не завжди означає якість. У ситуації, коли літературознавці та критики міркують над тим, чи є проза після Забужко або поезія після Лишеги, залишається чітко для себе визначити: чим є сучасна українська література і що ми можемо запропонувати на експорт Європі?
На підсумковій зустрічі про книжковий рік, що минає, говоритимемо про тренди в сучукрліті, у книжковому процесі, про об’єктивне – те, що очолює списки продажів, і суб’єктивне – особисті враження та вподобання.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів
просп. Свободи, 7.
Тел.:(032) 235 73 68.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю