Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 12.12.16 19:38:08

12 – 17 грудня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Презентація книжки Богдана Дячишина “Пережите-перечитане” (Львів)

Дата: 12.12.2016, о 18.30 (понеділок)

Книгарня «Є» та видавництво “Ярославів Вал” запрошують на презентацію книжки Богдана Дячишина “Пережите-перечитане”. Захід відбудеться 12 грудня. Початок – о 18.30. Модератор — Григорій Чопик.
Осмислені окрушини життя, передумане, незбагненне й те, що лежить на поверхні, але якого не зауважуємо, не сприймаємо. Роздумування, фрагменти спогадів, прочитані й переписані з пам'яті думки відомих, талановитих людей — багато з того, чим живе, тамує свій одвічний біль людина; крихти нестерпного й потаємного, що зберігає пам'ять і що спонукає до праці, осмислення таємниць буття. Читання Біблії – несподівані осягнення й осмислення тексту… Ось про що ця книга.
Богдан Дячишин – кандидат технічних наук, доцент, член Української асоціаціі письменників. Автор книг "Думки пам'яті", "Слово про вічне". Переможець Всеукраїнського літературного конкурсу імені Володимира Дроцика (2015р.), лауреат літературної премії "Гілка Золотого каштана" (2015р.), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського (2015р.), лауреат II Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2016 р.).

FRI D CLUB. Розмовний клуб з англійської мови для всіх охочих (Львів)

Дата: 13.12.2016, о 18.30 (вівторок)


Книгарня “Є” та ГО “ФРІ Plus” запрошують на FRI-D CLUB: розмовний клуб з англійської мови для усіх охочих. Захід відбудеться 13 грудня. Початок — о 18.30.
Якщо Ви не знаєте англійської мови і, спілкуючись з іноземцями, почуваєтеся невпевнено, або просто бажаєте вдосконалити свої знання з іноземної, тоді запрошуємо Вас до розмовного клубу англійської мови “FRI-D CLUB”.
Відвідуючи наш клуб, ви матимете можливість:
• підвищити свій розмовний рівень англійської;
• подолати мовний бар'єр;
• поспілкуватися з носіями мови (“native speakers”);
• навчатись англійської у неформальний спосіб – за допомогою ігор, імпровізованих сценок, неординарних тренінгів, а не через одноманітне вивчення слів та граматичних правил;
• знайти однодумців, зустріти цікавих людей, весело та корисно провести час.


Презентація антології “ПРОти НАСильства” (Львів)

Дата: 14.12.2016, о 17.00 (середа)

Книгарня “Є” запрошує на презентацію антології “ПРОти НАСильства”, що відбудеться 14 грудня, о 17.00.
На дискусії учасниці говоритимуть, читатимуть та обмірковуватимуть проблеми домашнього насильства.
Збірка “ПРОти НАСильства” містить оповідання 10 письменників та письменниць, коментарі психологинь, поради та зразки процесуальних документів від адвокаток.

Учасниці:

Галина Федькович та Христина Кіт — адвокатки;
Марта Чумало — психологиня;
Лариса Денисенко, Маріанна Кіяновська, Наталка Сняданко, Галина Вдовиченко — письменниці.


Презентація книжки Наталки Ліщинської “Нова людина” (Львів)

Дата: 14.12.2016, о 18.30 (середа)

Книгарня «Є» та Видавнича група “КМ Букс” запрошують на презентацію книжки Наталки Ліщинської “Нова людина”, що відбудеться 14 грудня. Початок – о 18.30. Модераторка — Любов Долик.
«Нова людина» — антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не почнемо змінюватися… І змінюватися не колись, а тепер.
Це не просто вправно й талановито розказана фантастична історія, це спроба автора достукатися до наших сердець, до кожного з нас, бо майбутнє саме собою не відбувається, то ми своїми вчинками, діями чи навпаки байдужістю, зарозумілістю, вірою у всемогутність науки, творимо його. «Нова людина» — це перша ластівка талановитої та непередбачуваної, тим і цікавої у власному міфотворенні, Наталки Ліщинської.
Наталка Ліщинська – авторка, яка пише фантастику: від казок і фентезі для дітей та підлітків до дорослої наукової фантастики, філософської містики і міксу реалізму з вигадкою. Несподівані повороти сюжетів і непередбачувані фінали – фірмові «фішки» авторки.


Зустріч ініціативи “5 рев'ю”: обговорення бізнес-книг (Львів)

Дата: 15.12.2016, о 18.30 (четвер)

Книгарня “Є” та ініціатива “5 рев'ю” запрошують на обговорення бізнес-книжок, що відбудеться 15 грудня. Початок — о 18.30.
Цього разу на зустрічі ініціативи “5 рев'ю” п'ять доповідачок — Олександра Грудзевич, Ярина Хомцій, Олена Гащук, Оксана Калічка та Катерина Меліхова — говоритимуть про новинки зі світу бізнес-літератури, а саме:
• “Заразливий” Йона Берґера,
• “Включайся!” Шеріл Сендберґ ,
• “Домовлятися завжди” Ґевіна Кеннеді,
• “Шлях до ТАК” Роджера Фішера і Вільяма Юрі,
• “Доставка щастя” Тоні Шея


Засідання клубу “Стосунки PRO”: різні мови прояву любові, або Як бачити і чути без слів (Львів)

Дата: 16.12.2016, о 18.30 (п`ятниця)

Книгарня “Є” запрошує на засідання клубу “Стосунки PRO” з Оленою Барковою та Русланом Москальчуком. Захід відбудеться 16 грудня, початок — о 18.30.

Клуб «Стосунки PRO» - це періодичні зустрічі про:
- питання, які ми ставимо собі у процесі пошуку другої половинки;
- проблеми, з якими зіштовхуємось у побудові стосунків;
- конфліктні ситуації, які залишаються незрозумілими,
і багато іншого.
Зустрічі розраховані на тих, хто хоче розпочати стосунки, та поки їх не має, а також на тих, хто з близькою людиною відчуває дистанцію, відчуженість або штучність у спілкуванні.
Ми будемо розбирати живі історії живих людей: і ваші, і наші. Знаходити відповіді, відпускати минуле, з'ясовувати теперішнє та притягати приємне майбутнє.


Дитяча субота для дітей 4-10 років. Презентація великих розмальовок-постерів від видавництва “DYVOGRA” (Львів)

Дата: 17.12.2016, о 16.00 (субота)

Книгарня “Є” та видавництво “DYVOGRA” запрошують дітей 4-10 років на презентацію великих розмальовок-постерів за участі видавчині Ганни Усатенко. Захід відбудеться 17 грудня, початок — о 16.00.
Основна ідея розмальовок видавництва “Dyvogra” — це розвивальне дозвілля для дітей. Сюжети розмальовок обрані так, щоб нагадати дітям про приємні враження від улюблених забав — святкування казкового дня народження, відвідини аквапарку та містечка атракціонів, різдвяних турбот та відпочинку влітку тощо. Завдання на уважність, двомовність українсько-англійських розмальовок — це все ідеї, які поєднують дозвілля та розвиток дітей у грі з розмальовками. Також вони допомагають розвинути уважність та посидючість, вміння працювати у команді та досягати результату, дрібну моторику та навички малювання.
На презентації видавчиня Ганна Усатенко розповість про етапи створення розмальовок, процес друку в типографії, а також батьки разом із дітками зможуть обрати тему для власної розмальовки і створити її на папері А1.

Адреса книгарні «Є»:

м. Львів
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю