Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 28.11.16 10:28:26

28 листопада — 2 грудня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Презентація українського перекладу книжки Вацлава Гавела “Прошу коротко”(Львів)

Дата: 28.11.2016, о 18.30 (понеділок)

Книгарня «Є» та видавництво “ПАІС” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Вацлава Гавела “Прошу коротко”. Захід відбудеться 28 листопада, початок – о 18.30. Модератор — Ігор Паславський.
Це остання прижиттєва книга останнього президента Чехословаччини і першого президента Чеської Республіки Вацлава Гавела, світла особа якого досі асоціюється у багатьох людей з честю, обов’язком і беззаперечним моральним авторитетом. Своєрідний белетризований підсумок власного життя автор подає в оригінальній оправі колажу, у якому природно переплелися спогади, роздуми, допити-інтерв’ю із самим собою, фрагменти особистих щоденників та службових записок. Це дуже густий пізнавальний «концентрат» знакових подій, рішень та дій недалекого минулого за участі багатьох непересічних персонажів.

Творчий вечір Олени Баркової та Романії Мілян “Говорити” (Львів)

Дата: 29.11.2016, о 18.30 (вівторок)

Книгарня “Є” запрошує на літературно-музичний вечір «Говорити» авторки текстів Олени Баркової та струнної музи Романії Мілян. Захід відбудеться 29 листопада, початок – о 18:30.
Атмосферні читання Олени Баркової – це «і казки без віку, і намальовані словами фрагменти життя, невидимі для очей, але якими живе душа». Про свою творчість авторка розповідає так: «У моїх текстах немає нічого правильного та неправильного. Є лише слово, яке має бути сказане вголос. Якщо є почуття, стан, що здатний хоч трохи похитнути те, що наповнює мене, отже, десь є душа, яка теж від цього похитнеться… Рада кожному спалаху у ваших очах та серцях!».

Читання супроводжуватимуться гітарним акомпанементом від Романії Мілян.

Лекція Миколи Палиги “Де поезія, а де ми: вчимося бути поетами” (Львів)

Дата: 30.11.2016, о 18.30 (середа)


Книгарня «Є» запрошує на лекцію Миколи Палиги “Де поезія, а де ми: вчимося бути поетами”. Захід відбудеться 30 листопада, початок – о 18.30.
Микола Палига – письменник, літературознавець, музикант, автор курсу «Письменницька майстерність» та його полегшеної (загальноосвітньої) лекції «Замітки про літературу».
На лекції Миколи Палиги ви дізнаєтеся про те, що таке поезія, яке місце вона посідає у житті та як впустити її до власної голови і стати поетом. До лекції додається невеликий практикум, тому беріть з собою засоби для написання текстів.

Презентація книжок Ірини Ігнатенко «Жіноче тіло у традиційній культурі українців» та «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців» (Львів)

Дата: 02.12.2016, о 18.30 (п'ятниця)

Книгарня “Є” та Видавництво “Клуб сімейного дозвілля” запрошують на презентацію етнографічних бестселерів «Жіноче тіло у традиційній культурі українців» та «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців». Захід відбудеться 2 грудня, початок — о 18.30. Модератор — Юрій Винничук.
Як наші бабусі отримували сексуальне виховання? Як за допомогою жіночої господарської магії та народної медицини вирішували проблеми протилежної статі? Як уявляли українці ХІХ – початку ХХ сторіччя канони чоловічої краси? Які традиційні зачіски носили? Чого особливо остерігалися? Як за допомогою народних традицій та рецептів лікування долали чоловічі хвороби? Відповіді на ці запитання дає у своїх книжках Ірина Ігнатенко — кандидатка історичних наук, доцентка кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Адреса книгарні «Є»:

м. Львів
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю