Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 21.11.16 11:00:21

21 — 25 листопада книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Розмова з професором Андрієм Даниленком (Нью-Йорк, США) на тему: "Пантелеймон Куліш як перекладач Біблії та Шекспіра" (Львів)

Дата: 21.11.2016, о 18.30 (понеділок)

Книгарня “Є” запрошує на розмову з професором Андрієм Даниленком (Нью-Йорк, США) на тему: "Пантелеймон Куліш як перекладач Біблії та Шекспіра". Захід відбудеться 21 листопада, початок — о 18.30. Модератор — Анатолій Івченко.

Лекція присвячена дослідженню перекладів Біблії і творів Шекспіра, які зробив Пантелеймон Куліш. Уперше його переклади розглядаються в контексті творення нової української літературної мови в двох історичних частинах України – Галичині та Наддніпрянщині.
Довідка
Андрій Даниленко - співробітник Українського Наукового Інституту Гарвардського університету, автор книжок та статей, друкованих у Західній Європі, Північній Америці, Україні та Японії.


Розмова філософів Павла Бартусяка та Володимира Олінкевича “Ефект Дарвіна. Випадок і помилка 540 мільйонів років тому” (Львів)

Дата: 22.11.2016, о 18.30 (вівторок)

Книгарня «Є» запрошує на розмову філософів Павла Бартусяка та Володимира Олінкевича “Ефект Дарвіна. Випадок і помилка 540 мільйонів років тому”. Захід відбудеться 22 листопада, початок – о 18.30.
Що виявив Дарвін – закономірності чи гру випадку і помилки? Дарвін – один із найзначніших пасажирів «магелланового човна». П’ять років, пережитих під час навколосвітньої подорожі, назавжди змінили спосіб сприйняття і логіку мислення. Після такого неможливо залишатись байдужим до множин і розмаїть всього світового і живого. Якою постає логіка світу і життя в очах британського мандрівника?Презентація книжки Назара Скалюка “Чорний янгол” (Львів)


Дата: 23.11.2016, о 18.30 (середа)

Книгарня “Є” та видавництво “ПАІС” запрошують на презентацію книжки Назара Скалюка “Чорний янгол”. Захід відбудеться 23 листопада, початок — о 18.30. Модераторка — Тетяна Мацкевіч.

«Наймудрішою людина стає за три часниці од смерті: жити нема коли, а все на світі знаєш». Назар Скалюк добре розуміє, якою ціною здобувають життєвий досвід. Більшість героїв його оповідань чисті серцем, однак часто доведені до відчаю іншими людьми, обставинами, врешті – абсурдною ситуацією в державі, де несправедливість гордо іменує себе «демократією». Чи вистоять вони? А може, здадуться? Автор розглядає межові ситуації, досліджуючи поведінку людей, які опиняються «на грані», і намагається встановити зв'язок між причиною вчинку та його наслідком… І навіть коли супроти героя повстає увесь світ, тавруючи його злочинцем, чи зуміє читач засудити його за бажання вибороти свою правду в несправедливому світі?
Довідка
Назар Скалюк (справжнє ім'я — Тарас Балда) — письменник, журналіст, асистент кафедри зарубіжної преси та інформації ЛНУ імені Івана Франка.


Лекція соціологині Наталі Отріщенко "Інші простори: що ми (не)уявляємо, коли думаємо про Львів?" (Львів)

Дата: 24.11.2016, о 18.30 (четвер)

Книгарня “Є” запрошує на лекцію соціологині Наталі Отріщенко "Інші простори: що ми (не)уявляємо, коли думаємо про Львів?". Захід відбудеться 24 листопада, початок — о 18.30.

Площа Ринок, Оперний театр, Високий замок – які ще місця виникають у нашій уяві, коли ми чуємо про Львів? Як ці місця співвідносяться з нашим повсякденням (і чи співвідносяться взагалі)? Нарешті, чому наші уявлення про місто часто мають дуже реальні наслідки? Під час лекції ми будемо говорити про те, як формуються образи місць, як через простір промовляють цінності та практики і чому важливо, щоб місто було різним.
Наталя Отріщенко – кандидатка соціологічних наук, дослідниця у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи, координаторка проекту «Міські розповіді».


Презентація-дискусія "Все, що Ви хотіли дізнатися про TED i TEDx" (Львів)


Дата: 25.11.2016, о 18.30 (п'ятниця)

Книгарня “Є” запрошує на презентацію-дискусію "Все, що Ви хотіли дізнатися про TED i TEDx". Захід відбудеться 25 листопада, початок — о 18.30.

- Що таке TED і TEDx і чим вони відрізняються?
- Як організувати одну з найбільших освітніх подій TEDxKyiv і TEDxLNU?
- Як працює українська спільнота перекладачів TED і як можна до неї долучитися?
Відповіді на ці та інші запитання даватимуть Олександра Смелянська - маркетолог, організаторка TEDxKyiv, ліцензіатка TEDxYouth@Kyiv, Марічка Джала - програмістка, ліцензіатка студентської події TEDxLNU і Ганна Лелів - перекладачка, координаторка україномовної спільноти перекладачів TED.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю