Новини

Літературний вечір Андре Де та Вікторії Руденок для проекту #Нетерплячки

Ольга Постолова, бренд-менеджер книжкового магазину Читайка | 09.11.16 7:31:20

Благодійні поетичні читання до Міжнародного дня передчасно народжених дітей

10 листопада о 19.00 у просторі Нова Країна за адресою, вул. Станіславського 3, офіс 50, відбудеться творчий вечір поета, барда, громадського діяча Андре Де і директора з розвитку книжкового проекту «Читайка», мами чотирьох дітей Вікторії Руденок.
Ми збираємося напередодні Міжнародного дня передчасно народжених дітей, щоб, поринувши у творчу атмосферу, допомогти зібрати 200 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання, яке подарує життя передчасно народженим дітям.

Щороку в нашій країні народжується близько 500 000 немовлят, 24 000 з яких з’являються на світ передчасно. Кожне врятоване життя такого малюка – безцінне. #Нетерплячки – так їх називають.

Детальніше про проект Благодійного фонду «Свічадо», ТМ «Раненько», Української Біржі Благочинності, Асоціації неонатологів України та Асоціації батьків недоношених дітей «Ранні пташки» можна дізнатися за посиланням https://ubb.org.ua/ru/project/2593/

На гостей вечора чекають вірші, пісні, коротка проза в авторському виконанні та затишна атмосфера. Усіх бажаючих відвідати наш літературний вечір просимо про благочинний внесок у розмірі 200 гривень.

Зареєструватися на захід можна у Ольги Постолової за телефоном 098 012 44 16 або електронною поштою postolovaoo@ukr.net. Збір коштів відбуватиметься безпосередньо на заході.
Запрошуємо всіх небайдужих поділитись теплом.
Відповісти на статтю