Відверта оповідь жінки, яка не скорилась обставинам

Новини

Відверта оповідь жінки, яка не скорилась обставинам

Видавництво "Нора-Друк" | 18.01.11 11:39:56

У романі "Мрія про Маленьке життя" ви знайдете любов і зневіру, відчай і надію, страшний вирок і відродження - все те, що переживає головна героїня, яка живе поруч з вами. Вона може бути вашою сусідкою або колегою, донькою чи невісткою.
Відверта оповідь жінки, яка не скорилась обставинам. Щире зізнання в коханні до життя. Жіночий роман, який примушує замислитися над таїнством народження і смерті.
Ця книжка - переплетення власного досвіду письменниці, переживань колег з терапевтичних груп та історій її клієнток.

Вікторія Горбунова. Мрія про Маленьке життя. - К.: Нора-Друк, 2010, - 200 стор. Серія ПК (Популярні книжки). М'яка палітурка.
ISBN 978-966-2961-57-7
Про автора:
Вікторія Горбунова - психолог-консультант, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету ім. Івана Франка, член кількох поважних наукових співтовариств, автор понад півсотні наукових праць.
Позитивний відгук критиків та читачів на її перший художній твір "Записки шкільного психолога" дав впевненість розвивати далі свій талант.

"Вікторія Горбунова зігріла свій роман особливим сердечним подихом, наповнила його щирістю І теплотою, сміливістю І простотою, граничною відвертістю і драматизмом, глибиною проникнення в найпотаємніші куточки людської душі, вмінням будувати художню розповідь так, що доводиться буквально "ковтати" сторінки - тобто усім тим, що відзначає істинну художню літературу. "Мрія про маленьке життя" вразила мене до найбільших сердечних глибин. Постійно маючи справу з літературно обдарованими студентами, я вряди-годи запитую, що примушує їх відриватись від дискотек і комп'ютерів, діставати з полиці книгу, розкривати її на першій сторінці й починати читати? Лише невеличка частина з великої кількості просунутих сучасних молодих людей могли скромно зізнатися і собі, й мені, що читають книги заради задоволення, заради насолоди. Так, заради найвищої, найблагороднішої з усіх існуючих у нашому світі насолод.
Тому я пропоную вам, дорогі читачі, не гаючи часу, одразу починати читати цю книжку. Окриленість, натхнення і головне - насолоду вам гарантовано!"
Володимир Шинкарук,
професор Житомирського державного університету імені Івана Франка,
поет, переможець конкурсу "Коронація слова - 2010" в номінації "Пісенна лірика про кохання".
Відповісти на статтю