ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ОЛЕНИ КРИШТАЛЬСЬКОЇ

Новини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ОЛЕНИ КРИШТАЛЬСЬКОЇ

Світлана Козаченко | 16.12.10 10:45:59

„ПІЗНЯ ЯБЛУНЯ” і „ПУЛЬСУЮЧІ СТРУНИ. Антологія іспанської та латиноамериканської лірики XVI – XX століть”


21 грудня 2010 р. в Будинку письменника (Київ, вул. Банкова, 2) о 17 : 00 відбудеться презентація двох книг відомої української поетеси і перекладачки Олени Криштальської.

Книга „Пізня яблуня” включає оригінальні твори поетеси та переклади з іспанської, італійської, португальської, англійської, польської, російської та білоруської мов. Державний комітет телебачення і радіомовлення України відзначив цю книгу дипломом ІІІ ступеня в номінації „Поезія” на конкурсі „Краща книга України – 2009”.

Двомовне видання „Пульсуючі струни. Антологія іспанської та латиноамериканської лірики XVI–XX століть ”, упорядковане і перекладене Оленою Криштальською, – це широка панорама творів на вічні теми, які розкривали поети у своїй творчості за покликом душі: любов до Бога, до рідної землі, роздуми про життя і смерть, кохання і материнство. Читач матиме змогу насолоджуватися кращими зразками багатого літературного надбання народів Іспанії, Мексики, Бразилії, Куби, Перу, Аргентини, Нікарагуа, Колумбії, Болівії, Уругваю, Чилі, Гватемали, Еквадору, Парагваю, Венесуели, Пуерто-Ріко, Сальвадору. Svitlana.Kozachenko@ukr.net

У перекладацькому доробку Олени Криштальської публікація вперше в Україні збірки „Рими” (1993р.) Густаво Адольфо Беккера – видатного іспанського поета-романтика, улюбленця всіх іспаномовних народів. 1998 року на замовлення Посольства Аргентини в Україні побачила світ двомовна „Антологія аргентинської поезії ХХ століття”. За цю книгу і за власну поетичну творчість поетеса отримала літературну премію імені Василя Мисика Національної спілки письменників України та Всесвітньої української координаційної ради (2001р.), а за двомовне видання „Незгасне полум’я любові. Антологія іспанської поезії ХІІ–ХХ століть” – обласну літературно-мистецьку премію імені Агатангела Кримського (2003р.).

Організатори заходу – Національна спілка письменників України, Управління культури Волинської обласної державної адміністрації та Творче об’єднання перекладачів Київської організації НСПУ.

Для додаткової інформації звертайтесь за тел.:
063 147 71 26 – Світлана Козаченко
Відповісти на статтю