Книжки серед 100 кращих товарів України

Новини

Книжки серед 100 кращих товарів України

Видавництво "Грані-Т" | 17.11.10 17:28:17

10 листопада в рамках Європейського тижня якості в Україні в Українському домі відбулося урочисте нагородження переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році, одним з яких стали і книги видавництва «Грані-Т».
Свої нагороди отримали 118 переможців конкурсу, 94 його лауреати та 65 фіналістів.
На церемонії нагородження були присутні представники центрів стандартизації, метрології та сертифікації, управлінь у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту, представники засобів масової інформації та почесні гості – представник Міністерства економіки України Михайло Прокопович Русинський та голова Держспоживстандарту України Олександр Семенович Матвійчук.
Отримавши нагороду, директор видавництва «Грані-Т» Тетяна Володимирівна Шахнік побажала усім «наснаги, натхнення та вибуху емоцій і любові до свого діла». «Нам дуже приємно, що цього року вперше нагороду отримав інтелектуальний продукт – книги видавництва «Грані-Т», – зазначила вона.
Десятку керівників найкращих компаній-переможців Конкурсу, до якої увійшла директор видавництва «Грані-Т» Тетяна Шахнік, було запрошено на апаратну нараду Міністерства економіки, де за участі Міністра економіки Василя Петровича Цушка, його заступників та керівників департаментів Міністерства відбулася презентація підприємств, а також обговорення та висвітлення проблем галузей.
Відповісти на статтю