Новини

Книга – серед найкращих товарів України

Видавництво "Грані-Т" | 07.11.10 12:15:03

Нарешті принаймні частина українського суспільства перестала сумніватися, що книга – це теж товар, причому той товар, який має для України одне із найважливіших, стратегічних значень. І хоча друга половина тези (про стратегічне значення книги як товару для держави) ще не визнана на державному рівні, однак на національній виставці книга буде представлена як товар і навіть з ознаками переможців. А саме: 9–10 листопада 2010 року в «Українському домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться Національна виставка Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», на якій буде представлено в тому числі книги-переможці Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України – 2010». Зокрема, це книги видавництва «Грані-Т».
Відтак видавництво запрошує усіх, хто хоче переконатися у якості товару, відвідати на виставці його стенд і побачити книги-переможці.

Для довідки: До участі в загальнодержавному етапі конкурсу регіональними конкурсними комісіями загалом було рекомендовано понад 350 підприємств – переможців регіональних етапів різних галузей економіки з 277 видами продукції. У номінаціях: «Продовольчі товари» – 109 підприємств, «Промислові товари для населення» – 59, «Товари виробничо-технічного призначення» – 66, «Роботи та послуги» – 42 і в номінації «Вироби народних художніх промислів» на загальнодержавний етап вийшло лише одне підприємство.
За категоріями серед підприємств-учасників загальнодержавного етапу Конкурсу цього року беруть участь: 161 «мале» підприємство, 59 «середніх» та 57 «великих» підприємств.
Відповісти на статтю