Продовжується фотоконкурс

Новини

Продовжується фотоконкурс "Я читаю з Укрпоштою"

Видавництво "Грані-Т" | 21.10.10 21:31:33

У конкурсі «Я читаю з Укрпоштою!» є новини! На адресу видавництва "Грані-Т" почали надходити листи учасників. Для першого учасника було приготовано справжній СЮРПРИЗ!
Самонюк Захар Ярославович із села Куличів Волинської області отримає від видавництва «Грані-Т» суперподарунок – усі книги із серії «Дивний детектив» з ексклюзивними автографами авторів!
Нагадаємо, що конкурс «Я читаю з Укрпоштою!» – це перший та єдиний подібний конкурс на території України, що спрямований на заохочення до читання сучасних українських книг. Дякуючи цьому конкурсу в кожному відділенні Укрпошти тепер можна придбати нові якісні українські книжки видавництва «Грані-Т».
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно придбати книгу видавництва «Грані-Т» у будь-якому поштовому відділенні України, сфотографуватися з книгою на фоні цього відділення та надіслати фотографію разом з чеком пріорітетним листом на адресу видавництва «Грані-Т» (02140, м. Київ, вул. Б. Гмирі, 2, офіс 10) з поміткою «На фотоконкурс «Я читаю з Укрпоштою».
В участі беруть участь листи які повністю відповідають офіційним правилам конкурсу. (див. у новинах сайту і на сайті видавництва "Грані-Т http://grani-t.com.ua/ukr/)
Тож читайте книги, беріть участь у конкурсі та вигравайте цінні подарунки разом з видавництвом «Грані-Т» і Укрпоштою!
Відповісти на статтю