Новини

Новий випуск альманаху "Нова проза"

Юрій Сичук | 10.09.10 19:02:11

Щоднини переконуєшся, що література ще потрібна. Попри всілякі кризи – економічні й духовні, попри надто скороминучу епоху й надшвидкі технології, попри прогнози Гаролда Блума – книги, часописи, газети ще не віджили свого. І черговий доказ цьому – вихід 17 тому альманаху сучасної української літератури «Нова проза». Змінився формат, ми не вклалися у терміни виходу, надто малий наклад, але видання існує й надалі існуватиме, допоки будуть його автори й читачі. Отже саме від Вас залежить, чи альманах залишатиметься можливістю і для Вас, і для майбутніх письменників уперше побачити надрукованими власні твори.

Прозові твори представлені як відомими авторами, так і дебютантами. Уривки з романів представляють кияни Анна Багряна «Робінзони крейзі» й Олексій Жупанський «Важке виробництво», а також лучанин Юрій Сичук новий твір із «Книги оповідей». Репрезентують свої оповідання харківчанка Оксана Бойко, Роман Котик з Івано-Франківська, львів’яни Оксана Копак (О.Кришталева), Наталія Ліщинська, Юлія Ванда-Мусаковська і Анна Рибалка. Киянка Наталія Осипчук представляє чергову свою повість «Як ще були ми козаками…». Відомий львівський художник Петро Старух дебютує повістю «Кохання смарагдових коників», а рівненський письменник Василь Тибель – «Вовчиха». Надруковане в альманасі оповідання «Бездітна» киянина Дмитра Чистяка.
Прозові переклади виконані Анною Багряною сербського письменника Срба Ігнатовича і македонця Жарко Куюнджийскі. Оповідання «Колекціонер» Вірджіла Ларпентера з французької переклав Юрій Сичук.
Поетичні сторінки репрезентує лучанка Вікторія Литвак з власними творами, а також Константінос Кавафіс у перекладі з грецької Назарія Назарова і бельгійки Корінн Укс у перекладі з французької Івана Рябчія.
Нагадуємо, що альманах «Нова проза», на жаль, не надходитиме по передплаті. Його можна буде придбати в книгарнях у містах, вказаних на нашому сайті www.novaproza.com.ua, або ж безпосередньо через редакцію альманаху, звернувшись до нас електронною поштою Novaproza@ukr.net або ж за телефоном (0332) 78-98-66.
Відповісти на статтю