ТВОРЧІ ВЕЧОРИ ОЛЕСЯ ІЛЬЧЕНКА В ПАРИЖІ

Новини

ТВОРЧІ ВЕЧОРИ ОЛЕСЯ ІЛЬЧЕНКА В ПАРИЖІ

Видавництво "Грані-Т" | 23.03.10 10:04:17

Нещодавно в столиці Франції відбулися зустрічі письменника і поета, автора видавництва «Грані-Т» Олеся Ільченка із читачами.
На трьох зустрічах із читачами різного віку – в Культурному центрі Посольства України у Франції на авеню де Мессін та в ошатній залі української громади при церкві Св. Володимира на бульварі Сен-Жермен – йшлося про творчі здобутки й плани автора на майбутнє, про чудові книги столичного видавництва «Грані-Т». Олесь Ільченко представив дорослим і дітям різноманітні книги видавництва, в тому числі й свої: популярний містичний детектив про загадки біографії архітектора Владислава Городецького – «Місто з химерами», книгу віршів і фотографій «Деякі сни, або Київ, якого немає», твори для дітей і підлітків (серії «Комікси для найменших від Олеся Ільченка», «Дивний детектив»), науково-популярні книжки («Птахи України», «Риби річок та озер», «Дерева»).
Українська громада виявила неабияку зацікавленість книжками Олеся Ільченка, жваво реагувала на виступи письменника. Дискусії й розмови з автором тривали й після завершення «офіційних частин» вечорів.
Думки різних людей збігалися: українська книга має бути ширше представлена у Франції.
Ця поїздка відбулась за сприяння Посольства України у Франції, Українського літературного клубу, Української школи мистецтв, Союзу українок у Франції й видавництва «Грані-Т»..
Оксана Мізерак, яка очолює Літературний клуб та Наталя Кочубей, аташе з питань культури, провели значну роботу із організації перебування українського письменника в Парижі.

Коментарі письменника та видавництва за телефоном:
097 910 01 11
Відповісти на статтю