Паломницькі святині (путівник прочанина)

Новини

Паломницькі святині (путівник прочанина)

http://www.svichado.com | 22.08.09 15:14:57

Видавництво “Свічадо” підготувало чудову новинку для тих, хто прагне ознайомитися із релігійними святинями України. Нині дуже активно розвивається такий напрямок прочанства, який встигли вже назвати релігійним туризмом. Чимало людей їдуть за кордон, щоб побачити ті деколи не усвідомлюючи, що в Україні є теж немало важливих святинь, пов’язаних зі становленням і розвитком церкви, утвердження віри на нашій землі.

Жаровська О. Паломницькі святині (путівник прочанина) – Львів: Свічадо, 2009 р. – 200 с.
ISBN: 978-966-395-233-8


Із анотації: “Ви, напевно, не раз чули, а то й бували у таких місцях як Зарваниця, Гошів, Страдч... Люди шукають там допомоги, порад, підтримки і просто душевного спокою.
До вашої уваги книга-путівник і книга-молитовник одночасно.
Це одна з перших спроб укласти відомості про місця паломництва Української Греко-Католицької Церкви, у яких триває молитва й уділяються щедрі дари. У книжці - історія кожного, копії чудотворних ікон, свідчення, молитви, пісні, мапа й адреси, які мали б допомогти знайти місце знаходження святині. Тож, щиро запрошуємо читачів-прочан до співпраці у створенні повнішого збірника: нових досліджень, свідчень і розбудови наших святинь.”
Відповісти на статтю