Цікава піратська книженція. На абордаж!

Новини

Цікава піратська книженція. На абордаж!

Ольга Ренн | 23.01.09 15:39:13

Скажу відверто, ошатну книжку «Піратські історії» видавничого дому «Розумна дитина» я купила тільки тому, що її проілюструвала Євгенія Гапчинська. Гапчинська не просто одна з улюблених художниць дітей і дорослих, а й відомий постачальник щастя № 1. Тому, власне кажучи, мені було абсолютно байдуже, який там текст. Адже таких милих, веселих й кумедних піратів я ще ніколи не бачила. Та й не пірати це зовсім, а пустотливі маленькі дітки-янголята, яким прийшло на гадку уявити себе завойовниками морів, капітанами кораблів, безстрашними корсарами.
Ну а після десяти порцій щастя (тобто після десяти захоплених переглядів), мені стало цікаво прочитати ці піратські історії, і ви знаєте, я не розчарувалася. Оповідання дотепні і зовсім не стандартні, крім того в кожному з них приховано виховний зміст. Але не хвилюйтесь, приховано глибоко, навіть глибше, ніж закопують справдешній піратський скарб. Олена Комова, яка з 1996 року пише для журналу «Пізнайко», і є автором 12 книжок з серії «Сказки под подушку» (видавництво «Літера»), написала свої жартівливі версії відкриття Америки, походження піратських прізвиськ, винайдення вітрила, а також розкрила таємницю містичного Летючого Голландця і розповіла, чому ж пірати носять одну сережку у вусі.
Книжка ця надзвичайно приваблива, насамперед своїм художнім оформленням та, на жаль, «Піратські історії» будуть доступні далеко не кожному, адже в книгарнях коштують понад 100 грн. Що й казати, поступово наближаємось до світових цін.
Відповісти на статтю

Ольга | Контакт: Полька | 29.12.09 13:41:10

Прочитала Ваш коментар до книжки "Піратські історії" і на останньому книжковому ярмарку купила цю чудову книжку на стенді видавництва. Дякую Вам за підказку.
Відповісти на статтю