Нові витівки Ракети на чотирьох лапах

Новини

Нові витівки Ракети на чотирьох лапах

Ольга Ренн | 24.11.08 16:09:50

Однією з найпомітніших новинок цієї книжкової осені стало продовження пригод кумедної собаки Стрілки із веселої серії «Читання для реготання», що презентує в Україні творчість відомого дитячого британського письменника Джеремі Стронґа – «Розшукується Ракета на чотирьох лапах». «Перш ніж стати письменником, – сказано в анотації до однієї з перших книжок серії, – містер Стронг працював пекарем і за ніч начиняв джемом 3000 пиріжків. Тепер він начинає веселощами й жартами свої книги для дітей». Зараз серія «Читання для реготання» є без жодних перебільшень шалено популярною. Пегас в яблуках з добрим поглядом і трішки пришелепкуватою посмішкою, що весело регоче на логотипі серії, уже добре знаний бренд серед малих читачів та їх батьків. Тож який рецепт успішного дитячого проекту?
Насамперед, це цікаві реалістичні історії про однолітків, думаю, сучасні діти вже встигли стомитися від одноманітних фентезі, що часто є клонами Гаррі Поттера. А стосунки між друзями, перше кохання, пригоди-перепетії з домашніми тваринами, сімейне життя – це те що буде хвилювати й цікавити дітей завжди. Завдяки цьому, а ще завдяки неперевершеному гумору, ці книжки стали улюбленим сімейним чтивом, та навіть більше: Стронга (переважно історії про Ракету на чотирьох лапах) купують студенти, дорослі, які ще не мають дітей. Також знаю, що сцени з Ракети ставилися у аматорських театрах. Що й казати – книжка пішла в народ! Хочеться окремо сказати і про чудовий переклад Віктора Морозова. Я вірю, що саме так і говорять наші діти – невимушено, просто, з приколами, а то деякі підліткові твори вже настільки «вилизуються» редактором, що абсолютно зникає безпосередність і щирість простого спілкування, такого, яким воно є у житті. А ілюстрації Максима Паленка – це просто клас! Іноді вони набагато смішніші, ніж епізод, який ілюструють. Я була у захваті від слідів реактивної Ракети на літерах заголовку. Ось що значить втілення концепції від «а» до «я»!

Стронґ Джеремі. Розшукується Ракета на чотирьох лапах! – Львів: Видавництво Старого Лева, 2008. – 240 с.
Стронґ Джеремі. Ракета на чотирьох лапах. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2005. – 192 с.
Відповісти на статтю

Jarema | Контакт: 0673741108 | 19.03.09 16:26:17

Весь асортимент продукції Видавництва Старого Лева ви можете придбати у нових місцях продажу за видавничими, зниженими цінами:1.Театр юного глядача, 2.Цирк, 3.Ляльковий театр (працюємо для вас у суботу та неділю з 11.00 до 17.00)
Відповісти на статтю