Лікувати недуги душі...

Новини

Лікувати недуги душі...

http://www.svichado.com | 13.10.08 10:44:39

Кожному з нас відомо про безліч фізичних недуг, з якими бореться медицина. Однак є значно глибші недуги – духовні. Причини морального страждання виникають як внаслідок пережитих випробувань у дитинстві, так і в дорослому віці. Порятунком цієї недуги є агіотерапія, що зцілює духовну сферу людини тим, що є святе – словом, наверненням, молитвою і таїнствами.
Книга Т. Іванчіча “Діягностика душі й агіотерапія” призначена як для фахівців-агіотерапевтів, так і для тих, хто дбає про власне духовне здоров’я.
Із книги:
........Недуги духовної душі можуть бути:
a) когнітивними, коли людина не здатна пізнавати духовну реальність і бачити, розуміти чи жити способом, гідним людини;
б) аксіологічні, що роблять свобідну волю нездатною приймати здорові рішення чи жити етичним і моральним життям, через що основи життя опиняються в небезпеці.


в) антропологічні, до яких належить загроза гідности людини, нездатність спілкуватися з Творцем, брак творчих здібностей, загроза життю, глибокий біль, який блокує якості і здібності душі. Духовна недуга загрожує основам буття людини. Завдяки своєю духовному виміру людина, фактично, стає людиною, підноситься над рослинним і тваринним світом, стає спроможною розуміти, впорядковувати і формувати світ та спілкуватися з Господом природи і самої себе.......

Іванчіч Т. Діягностика душі й агіотерапія -- Львів.: Свічадо, 2008. -- 296 с.
ISBN: 978-966-395-180-5

Відповісти на статтю