Капосно-прекрасна книжка, або… на що здатні маленькі вовчики

Новини

Капосно-прекрасна книжка, або… на що здатні маленькі вовчики

Ольга Ренн | 13.10.08 6:57:54

У сім’ї злих та кровожерливих вовків – лихо. Маленький Вовчик вчасно лягає спати, не гарчить на молодшого братика, охайно зачісує шерсть і…о ні! – регулярно чистить зуби! Одним словом, цей Малий – противнючий чемнюсик. Його негайно треба перевиховати, а це може зробити лише грізний Вовчило-Хижачило, директор Школи Поганців, де відзнаки вручаються за мерзенну поведінку, підлі вчинки та погані звички. Маленький Вовчик вирушає у далеку подорож, аби вивчити 9 капосних правил і отримати Значок Злого Вовка.
Здається, знайомий мотив… Та стривайте, це лише зав’язка! У книжці на вас чекає ціла купа несподіванок, кумедних ситуацій та приколів. А головне: Маленький Вовчик «сам розповість» вам про свої веселі пригоди, адже повість написана у формі листів й подорожніх заміток. Дотепний стиль цього юного зовсім-не-хижого «літератора» не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих! Маленькі Вовчики здатні не лише на хитрощі й пустощі, кмітливі жарти та вигадки, але й забезпечують вечір чудового настрою, веселого реготання й вибухового сміху... гм, а чому саме вибухового зрозумієте в кінці історії.
До цієї капосної книжечки так і тягнуться руки. Український портрет Маленького Вовчика намалював відомий дитячий художник Олег Петренко-Заневський, а «замальовки на полях» належать олівцю британця Тоні Росса. Книжиця видана у зручному форматі, трохи більшому за кишеньковий, що, гадаю, є дуже органічним для дитини. Родзинкою цього видання, безперечно є оригінальний гумор. Англійський дитячий письменник Іан Вайброу написав понад 60 книжок, які видані у 25 країнах світу. А Маленький Вовчик уже «говорить» 13 мовами! І ще одна особливість видання – «Добра читальня» закликає батьків читати дітям уголос і дає поради, як це можна зробити цікаво й з користю. Не дивно, що такі рекомендації з’явилися саме у першій друкованій книжечці видавництва, адже до цього часу «Добра читальня» випускала у світ аудіо книги, які заміняючи батьківське читання, розвивають уяву, пам'ять, творчі здібності та є незамінними в подорожі. «Капосна книжка Маленького Вовчика» - чудова книга для читання вголос, перевірте і веселий настрій вам гарантовано!

Вайброу Іан. Капосна книжка Маленького Вовчика. – Львів: Добра читальня, 2008. – 184 с
Відповісти на статтю

Іра | Контакт: 80972581420 | 13.10.08 12:20:04

Пригадую себе... десь так 4 рочки... з нетерпінням чекала, коли мама чи тато прийдуть з роботи і їх можна буде трохи "подіставати", щоб вони почитали якусь книжечку... Не те, що сама не вміла, просто мені здавалося, що отакими різними голосами вміють читати тільки вони... мультики, скажете ви... гмм... набридають швидко. А ще дуже любила (коли мама читала) так от "перебити" і вигукнути: "Покажи малюнок!"...
Тому, вважаю, що поєднання величезної кілкості веселих малюнків та власне батьківське читання вголос надають "Вовчику" особливого колориту...

Ірина | 13.10.08 12:55:35

Хапаючи маленьку симпатичну книжечку з кумедним створінням у штанцях хакі я вже наперед смакувала задоволення від її прочитання. Хоч давно виросла з вікової аудиторії, для якої вона призначена. Чемне вовченя дозволило поніжитися у дитинячих спогадах та мріях. Цей малий, простягаючи лапу, поволік із собою у веселу, безтурботну мандрівку, відволікаючи від дурних дорослих проблем та складних думок. Перегортаючи кожну наступну сторінку я не переставала посміхатися і констатувала, що колись була в чомусь такою ж, хотіла такого ж і поводилася так само. І продовжуючи посміхатись зрозуміла, що в дечому такою ж і залишилася. Ми рідко думаємо про те, що маленькі герої здатні стільком речам навчити тих, хто вже виріс. І, можливо, варто часом вчинити так як вони. Адже в дитинстві усім нам було так добре.
Читаючи список капосних правил визнаєш, що і до них хочеться звернутися, хоч трішки, хоч інколи, для розваги чи для різноманітності. Щоб потім знову бути добрим і чемним, згадати важливу річ - хороше навколо нас є, потрібно тільки хотіти бачити його і не боятися робити самому.

Маруня | 21.10.08 17:49:00

Хочете подлубатися в собі? Зазирнути в очі наївним, а тому - найважливішим питанням? Відверто у чомусь нарешті собі зізнатися? Тоді прочитайте ... ні, ні, не Фройда, не Ніцше, навіть не Аренд, а ... якусь гарну дитячу книжку - бажано ту, що адресована найменшим!
...Оце прочитала "Маленького вовчика" - і відтоді себе запитую, чому вже стільки часу не можу влізти у свої і так не маленького розміру камуфляжні штани; чому я ніколи не ходила у справжні походи (ну, немита, неголена, з великим брудним наплечником і веселою компанією); чому не маю правдивих друзів; чому не вмію мандрувати, опиратися всяким хижачилам, бути дотепною і смішною; чому зі мною ніколи не трапляються захопливі пригоди; і - чому боюся бути просто собою і ... трохи маленьким вовчиком?..)))
Відповісти на статтю