Читати... писати... говорити....

Новини

Читати... писати... говорити....

price.knyhobachennia.com | 09.09.08 19:09:36

Збірка оповідань, яку, орієнтуючись на імена (але не особливо переймаючись їх плеканням) видало видавництво "Фоліо", пропонує нам знову несміливу жіночну Таню Малярчук. Після "Згори вниз" вона, здається, відчула, як то може бути гарно... але одночасно вловила, що щось тут не так... Можливо, навіть опиралася тому... Але цього не відчуло видавництво.
Хоча... може так і має бути?

Анотація:
Таня Малярчук (нар. 1983 р.) — автор чотирьох книг прози. Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника у Івано-Франківську. Мешкає в Києві.
«Говорити» — це книга, що виникла не з потреби писати, а з потреби говорити. Говорити по-іншому і до іншого. Вдягатися на час короткого оповідання в чужі голоси, щоб нарешті вийти за межі власного імені і перестати бути тільки собою. Герої нових текстів Тані Малярчук тільки те й роблять, що вбивають свою авторку. Вони сперечаються між собою, звинувачують одне одного, кричать, психують і погрожують. Проте їх не треба боятися, їх навіть не треба слухати. Коли голос по той бік тексту замовкне, вибачте йому і заговоріть самі.

Малярчук Т. Говорити — Харків: Фоліо, 2007. — 187 с.
ISВN 978-966-03-3901-9.
Відповісти на статтю