“Рімейк” повісті Оксани Думанської для підлітків.

Новини

“Рімейк” повісті Оксани Думанської для підлітків.

Власна інформація | 04.09.08 19:47:10

Правду кажучи, у тому сенсі, як вживається нині це слово, стовідсотковим рімейком повість не назвеш. Однак це і не страшно. У нас так мало виходить книжок для підлітків, а до того ж такими малими тиражами, що навіть повний повтор книжки розлетівся б непомітно і можна видавати знову і знову... Попит змиває з ринку вмить...

А ось що подає анотація:

Сучасні школярі не пишуть ні листів, ні щоденників, вони спілкуються короткими повідомленнями-есемесками, «гуляють» просторами інтеренету, отримують будь-яку інформацію, навіть шкідливу для їхніх таких ще неспотворених душ... І все ж вони мало чим відрізняються від повнолітніх дітей минулого тисячоліття, коли йдеться про любов, вірність, сподівання на щастя.
Письменниця Оксана Думанська визначила жанр своєї книги як «щоденник, дописаний з уяви». Три роки тому у видавництві «Піраміда» ця лірична оповідь вийшла під назвою «Спосіб існування білкових тіл». Нам же здалося, що читача зіб'є з пантелику словосполучення-термін, тому ми переназвали книгу, зберігши повністю первинний текст. Бажаємо вам, юні читачі, приємних годин за сторінками «щоденника» вашої ровесниці.

Думанська О. Школярка з передмістя – Львів: “Світ дитини”, 2008 – 88 с.
Відповісти на статтю

іруха | 12.02.10 21:22:33

книжка класна народ читайте..)знаю не хочеться але я не можу відірватися..)
чекаю на другу частину
Відповісти на статтю