І всі, мов одна велика, дружна, творча сім'я

Новини

І всі, мов одна велика, дружна, творча сім'я

Юрій і Тетяна Пероганичі, засновники порталу «Жінка–УКРАЇНКА» | 20.05.14 17:11:07

Як добре мати надійних друзів, щирих однодумців, як добре вершити хороші справи на благо України з творчими, талановитими, ініціативними українцями. А саме такі люди приходять на портал «Жінка–УКРАЇНКА», презентація якого відбулася 18 травня у Домі освіти і культури «Майстер-клас».
Розпочався захід відзначенням переможців і дипломантів конкурсу «Жінка в історії».
Від імені головного спонсора заходу, українського політика, голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех усіх переможців та присутніх привітав народний депутат України Олександр Мирний. Він також вручив нагороди призерам у номінації «Жінка у борні за Україну».
Навіть непередбачуваність примхливої погоди не стала на перешкоді тим, хто відгукнувся на наше запрошення. З Дніпропетровська приїхали письменниці Еліна Заржицька та Ольга Рєпіна, з Чернігівщини — Сергій Дзюба та Тетяна Винник, з Хмельниччини Оксана Радушинська. Участь у святковій програмі взяли також прозаїки і поети Ярина Мавка,Юрій Тітов, Олена Гопчук, Світлана Макаревська, Юрій Шеляженко, Тетяна Іванчук,Вікторія Рутковська. Модерувала захід Оксана Самара.
Піснями радували заслужені артистки України Світлана Мирвода та Леся Горова, неперевершений гурт «АССА» (Дмитро та Тетяна Власови) та виконавець і композиторЮрій Старчевод.
Чудові враження лишилися в учасників майстер-класу під назвою «Ворожіння на літерах», проведеного каліграфом Ольгою Верменич. Мова йшла про гендер у літерах. Оскільки ворожіння – суто жіноча «забава», то присутні змогли відкрити свої таємниці завдяки літерам-знакам.
Дипломи учасникам презентації також підписані вмілою рукою майстра своєї справи Ольги Верменич.
Велике спасибі за участь у презентації майстриням Оксані Вдовиченко (ляльки-мотанки) та Лесі Турукіній (писанки, прикраси, солодкі прянички) а також журналісту Людмилі Чечель за вив'язаних нею равликів, які відтепер кожному, хто став їх володарем, допоможуть у здійсненні найзаповітнішого.
Як завжди радували і зір і душу картини художниці Таміли Гринюк.
Не залишилися без подарунків найпопулярніші на сьогодні за кількістю переглядів учасники порталу - Оксана Радушинська та Сергій Дзюба.
Користувалася популярністю виставка книжок учасників порталу.
Закінчилося ця майже родинна, незабутня зустріч смакуванням святкового торта та душевним спілкуванням.
Ми щиро вдячні всім хто допоміг нам в організації цієї чудової події, а саме Ірині Сех –нагородження переможців у спеціальній номінації, пам'ятні сувеніри, дипломи для всіх переможців і членів журі (Лідії Купчик, Світлані Мирводі, Євгену Букету, Еліні Заржицькій); Олегу Якубовському (Музей «Якубовські») — пам'ятні подарунки переможцям конкурсу та учасникам презентації, Олександру Ольшанському (компанія Imena.UA) – нагородження переможців у загальній номінації, Оресту Блажиєвському (компанія «Техніка для бізнесу») — спеціальний приз, керівництву компанія «Парк Київська Русь» та Оксані Дзененко — за надані запрошення до Парку, Дому освіти та культури «Майстер клас».
Особливе спасибі учасникам та друзям порталу. Сподіваємося, що попереду у нас ще буде багато приводів для таких ось чудових зустрічей.

Фотозвіт див. http://ukrainka.org.ua/node/3357

Фото Петра Радушинського, Таміли Гринюк
Відповісти на статтю

Наші партнери

Учасник книжкової соціальної мережі. Все про книги і літературу тут. Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...